Piektdiena, 27. Janvāris, 2023
Ildze, Ilze, Izolde
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Sabiles Karstvīna svētki

04.12.2015

Tuvojoties silto ziemas dzērienu baudīšanas un ziemas gaidītākajam laikam – Ziemassvētkiem, Sabilē, 12. decembrī tiks svinēti 2. Sabiles Karstvīna svētki.

Šeit svētku apmeklētājus, visas dienas garumā, sagaida īpaši silta un aizraujoša programma. Svētki tiks atklāti jau pulksten 12.00, bet vēl pirms tam šeit norisināsies dažādas aktivitātes gan Sabiles sporta centrā, gan pilsētas laukumā. Vīna baudītājus priecēs vīna tirdziņš, bet ziemas labumu meklētājus amatnieku tirdziņš. Visas dienas garumā pilsētā būs iespēja piedalīties dažādās darbnīcās. Dienas vidū svētku apmeklētājus sasildīs zumbas dejas un piedalīšanās orientēšanās skrējienā. Kā jau Karstvīna svētkos pienākas būs arī karsto dzērienu degustācija.Svētki noslēgsies ar Pasakaino gājienu „Nesam gaismiņu eglītei”, Lielās egles iedegšanu un svētku balli kopā ar grupu „Pūres muzikanti”.

Šogad Karstvīna svētki Sabilē notiks otro reizi, svētku organizatori vēlas šos svētkus padarīt par skaistu, ikgadēju un krāšņu tradīciju Ziemassvētku noskaņās.

Karstvīna svētku laikā norisināsies tirdziņš tāpēc gaidīsim vīndaru, mājražotāju un amatnieku pieteikumus. Pieteikties var no 20. novembra līdz 9. decembrim, zvanot pa tālr. 27841827 vai rakstot uz e-pastu tic.sabile@talsi.lv

Tiekamies Sabilē – pilsētā ar odziņu!

www.talsi.lv

Komentārs par rakstu: Sabiles Karstvīna svētki

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!