Ceturtdiena, 18. Aprīlis, 2024
Laura, Jadviga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Zemgales reģiona tūrisma piedāvājumu prezentē izstādē Polijā

26.11.2015

Biedrības “Zemgales tūrisma asociācija” pārstāvji šonedēļ piedalās starptautiskajā tūrisma izstādē “TT Warsaw”, Polijā. Dalība izstādē tiek nodrošināta Latvijas nacionālajā stendā, ko organizē Tūrisma attīstības valsts aģentūra.

Jau 23. reizi Polijas galvaspilsētā Varšavā notiks starptautiskā tūrisma izstāde “TT Warsaw”, kurā pirmo reizi ar kopēju nacionālo stendu piedalīsies arī Latvijas tūrisma nozares pārstāvji, lai izstādes apmeklētājus iepazīstinātu ar daudzveidīgu un interesantu tūrisma piedāvājumu. Izstāde “TT Warsaw” ir vadošā starptautiskā tūrisma izstāde Polijā, kas šogad notiek no 26. – 28. novembrim. Pagājušajā gadā izstādi apmeklēja 17897 interesenti, no kuriem 12359 bija tūrisma profesionāļi.

 

Latvijas nacionālajā stendā biedrībai “Zemgales tūrisma asociācija” ir iedalīta atsevišķa darba lete. Izstādes apmeklētājiem stendā pieejami dažādi izdales materiāli, tajā skaitā arī Zemgales tūrisma karte, kas šoruden tika aktualizēta un izdota arī poļu valodā, kā arī būs iespējams iepazīties ar Latvijas un Zemgales reģiona kultūras tūrisma piedāvājumu, iegūt informāciju par garākiem un īsākiem tūrisma maršrutiem, atpūtas iespējām daudzveidīgajos reģiona tūrisma objektos un pilsētu piedāvājumiem. Biedrību “Zemgales tūrisma asociācija” izstādē pārstāvēs tās biedri – Dobeles un Bauskas tūrisma informācijas centri, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs, Jelgavas novada pašvaldība un Bauskas motormuzejs. Ar savu atsevišķu stendu izstādē “TT Warsaw” piedalās vēl viens biedrības “Zemgales tūrisma asociācija” biedrs – Jēkabpils pilsētas pašvaldība.

 

Izstādes ietvaros Tūrisma attīstības valsts aģentūra, sadarbībā ar Latvijas Vēstniecību Polijā, 25.novembra vakarā organizēja tikšanos ar Polijas masu medijiem, lai iepazīstinātu ar Latvijas kultūras tūrisma piedāvājumu. Pasākumā piedalījās arī Zemgales tūrisma asociācijas pārstāvji.

Vērtējot pēdējo gadu statistiku, tad reģiona tūrisma informācijas centros arvien vairāk iegriežas tūristi no Polijas, kas vēlas iepazīt reģiona un Latvijas tūrisma daudzveidīgo piedāvājumu un apskatīt dažādus tūrisma objektus. Reģiona lielākie tūrisma galamērķi ir atzinuši Poliju par nozīmīgu tūrisma tirgu ar lielu potenciālu nākotnē. 

 

Informāciju sagatavoja

Zemgales tūrisma asociācija

Komentārs par rakstu: Zemgales reģiona tūrisma piedāvājumu prezentē izstādē Polijā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!