Pirmdiena, 4. Marts, 2024
Alise, Auce
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tūrisma vakars “Ar mugursomām apkārt Panamai un Kostarikai”

19.11.2015

26.novembrī, pl.18:00, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī notiks ikmēneša tematiskais tūrisma vakars. Vakara viesis Andis Zeidmanis dalīsies iespaidos par piedzīvojumiem bagāto ceļojumu uz eksotiskajām Centrālamerikas valstīm - Panamu un Kostariku.

Turpinot šogad iesākto tradīciju, arī novembrī Jelgavas reģionālais tūrisma centrs savā ceļojumu pieredzē aicinājis dalīties jelgavnieku. Andis Zeidmanis ir zināms kā aktīva dzīvesveida piekritējs, piedzīvojumu meklētājs, aizrautīgs ceļotājs un gids. Ceļojumi, kuros Andis dodas kopā ar saviem domu biedriem, vienmēr ir piedzīvojumi pilni. Viņu ceļojumos reti ir iekļautas tūristiem vispārzināmās vietas un apskates objekti. Lielāka uzmanība tiek pievērsta vietām, kas nav tik viegli sasniedzamas un līdz ar to, dāvā iespēju atklāt katras valsts neskarto skaistumu un patiesās kultūras iezīmes.

 

Vakara gaitā Andis pastāstīs par savu pieredzi, apceļojot tādas tālas valstis kā Panamu un Kostariku bez tūrisma aģentūru starpniecības. Tiks sniegta praktiska informācija, kas jāņem vērā plānojot līdzīgu ceļojumu, kam jāpievērš uzmanība un kur gūt nepieciešamo informāciju. Tūrisma vakarā neiztikt bez stāstiem par piedzīvoto ceļojumā, kas tiks papildināti ar spilgtām fotogrāfijām un video rullīšiem.

 

Tematiskais tūrisma vakars “Ar mugursomām apkārt Panamai un Kostarikai” notiks 26.novembrī, pl.18:00, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī. Dalības maksa – 1,20 EUR, pirmskolas vecuma bērniem- bezmaksas. Pieteikšanās pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

Komentārs par rakstu: Tūrisma vakars “Ar mugursomām apkārt Panamai un Kostarikai”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!