Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Bauskas kafejnīcu patriotiskā nedēļa

13.11.2015

Šī gada novembrī Bauskas Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar deviņiem Bauskas un apkārtnes ēdināšanas uzņēmumiem organizēs�“Bauskas kafejnīcu patriotisko nedēļu”, kura norisināsies no 11. līdz 18. novembrim.

Patriotiskās nedēļas laikā kafejnīcas gaidīs gan baušķeniekus, gan viesus, lai kopīgi nosvinētu Latvijas valsts svētkus ar īpašiem svētku ēdieniem par īpaši pievilcīgām cenām! Lai veicinātu svētku noskaņu un patriotiskumu, gaidot gardos ēdienus, viesi tiks aicināti rakstīt vēlējumus Latvijai ceļā uz tās simtgadi! Vēlējumi tiks apkopoti un decembrī izstādīti publiskos pasākumos. Lai veicinātu lielāku interesi par šo pasākumu, tiek piedāvāts spēles elements - apmeklēt divas kafejnīcas un iegūt pašu uzņēmēju sarūpētās dāvanas!


Patriotiskās nedēļas dalībnieki: krogs “Aveņi”, mūzikas klubs “Čuguna Roze”, grillbārs “Pauze”, kafejnīca “Pils Krogs”, viesu nams “Bērzkalni”, atpūtas komplekss “Rožmalas”, Mežotnes pils, kafejnīca “Ozollāde” un viesu nams “Baltā māja”. Ēdinātāji sagatavojuši dažādus ēdienus, kuru cena nepārsniedz piecu eiro robežu. Kafejnīca “Baltā māja” šīs nedēļas ietvaros organizēs īpašu pasākumu - “Latviskās dzīres”, kas norisināsies 14.novembrī par īpašu cenu.

 

Zīmogu kafejnīcā spiež tikai, ja nobauda šīs kafejnīcas īpašo patriotiskās nedēļas ēdienu!

Ja “Bauskas kafejnīcu patriotiskā nedēļa” gūs lielu atsaucību, plānots to iedibināt par tradīciju! 

 

Komentārs par rakstu: Bauskas kafejnīcu patriotiskā nedēļa

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!