Piektdiena, 27. Janvāris, 2023
Ildze, Ilze, Izolde
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornis svin 5 gadu jubileju

12.11.2015

17.novembrī ar dažādām aktivitātēm un pasākumiem Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornis svinēs 5 gadu jubileju pēc tā rekonstrukcijas 2010.gadā. Ikviens interesents aicināts svinēt svētkus kopā ar Torni – griezt laimes ratu, atklāt jaunus faktus, apskatīt Torni Jelgavas mākslinieku acīm, kā arī Torņa skatu laukumā baudīt BJMK dalībnieku koncertu.

17.novembrī, no pl.10:00 – 18:00 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa apmeklētāji tiks aicināti griezt laimes ratu un pārbaudīt savas zināšanas par Torni. Atbildot pareizi uz jautājumu, ikviens saņems gardu balvu.

 

Torņa kāpnēs, no 1. līdz 9.stāvam būs skatāma izstāde “Labie vārdi Tornim cauri iet”. Izstādē vienkopus apkopoti un būs izlasāmi spilgtākie Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa viesu grāmatas ieraksti.

 

Konferenču zālē, Torņa 7.stāvā, no pl.10:00 līdz 15:00 būs iespējams skatīties fotogrāfiju, video un faktu prezentāciju par nozīmīgākajiem notikumiem un būtiskākajiem faktiem Torņa vēsturē, laika posmā no 2010. līdz 2015.gadam. Konferenču zālē arī būs skatāma izstāde “Senais Tornis”. Izstādē apskatāmi darbi, kuros atspoguļota vēsturiskā Sv.Trīsvienības baznīca sākot no 20.gs. 20.gadiem.

 

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa 9.stāva izstāžu zālē būs skatāma īpaša, Torņa 5 gadu jubilejai veltīta izstāde. Izstādē būs apskatāmi vairāku atzītu Jelgavas mākslinieku jaunākie darbi, kur attēlots Tornis pēc 2010.gadā pabeigtās rekonstrukcijas. Izstāžu zālē būs izveidots arī stūrītis apsveikumiem. Torņa apmeklētājiem būs iespēja uzrakstīt savu apsveikumu Tornim 5 gadu jubilejā, kā arī apskatīt grāmatu, kur apkopoti apsveikumi, ko Tornis saņēma 1 gada jubilejā 2011.gadā.

 

Pl.17:00 skatu laukumā notiks svētku koncerts, kurā uzstāsies BJMK dalībnieki – klasisko ģitāristu kvartets un pārstāvji no stīgu kvarteta “Belezza”. Koncertā skanēs dažādas melodijas no baroka līdz pat mūsdienām. Ieejas maksa – 1,00 eiro pieaugušajiem, 0,50 eiro skolēniem, studentiem, pensionāriem.

 

Vairāk informācijas par Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa jubilejas pasākumu pa tālruni 63005445.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornis svin 5 gadu jubileju

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!