Sestdiena, 9. Decembris, 2023
Sarmīte, Tabita
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Gaida koncertzāles “Lielais dzintars” atvēršanu

06.11.2015

Par godu tam, ka šajā nedēļas nogalē tiks atklāta koncertzāle “Lielais dzintars”, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) liepājnieku un pilsētas viesu ērtībai pagarinās darba laiku, piedāvās ekskursijas pa pilsētu un sniegs informāciju par atpūtas iespējām Liepājā.

7. un 8. novembrī plkst. 12.00 ikviens liepājnieks un pilsētas viesis aicināts iepazīt Liepājas centru pastaigu ekskursijā „Tiksimies Rožu laukumā!”. Gids ar tradicionālo pazīšanās zīmi – Liepājas karodziņu gaidīs interesentus Liepājas sirdī – Rožu laukumā, lai dotos divu stundu garā pastaigā. Ekskursijas laikā varēs uzzināt dažādus Liepājas vēsturiskos un mītiskos nostāstus, pārliecināties, ka mūzika Liepājā mājo ik uz soļa, un apskatīt pilsētas panorāmu no Sv. Trīsvienības katedrāles torņa. Ekskursijas plānotas latviešu un angļu valodā, un dalības maksa ekskursijā – 4 eiro (bērniem līdz 7 gadu vecumam bez maksas).

 

Liepājnieku un pilsētas viesu ērtībai šajā nedēļas nogalē LRTIB pagarina darba laiku – sestdien, 7. novembrī birojs būs atvērts no plkst. 10.00 līdz plkst.17.00, savukārt svētdien, 8. novembrī – no plkst. 10.00 līdz 15.00. Tāpat kā ikdienā tūrisma informācijas birojā ikviens bez maksas varēs saņemt Liepājas un apkārtnes karti, uzzināt par tūrisma apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām, kultūras dzīvi un lielākajiem gaidāmajiem notikumiem, ēdināšanas vietām un naktsmītnēm, kā arī citu tūristam noderīgu informāciju gan Liepājā, gan apkārtnē. Īpaši koncertzāles atklāšanai sagatavots materiāls “Izgaršo Liepāju!”, kurā apkopoti restorāni, kafejnīcas un bāri, kuros pavadīt laiku pirms un pēc koncerta “Lielajā dzintarā”.

Tāpat tūrisma materiālus - ceļvežus un kartes - varēs saņemt arī koncertzāles “Lielais dzintars” informācijas stendā.

Ārpus tūrisma biroja darbalaika, informācija par to, ko redzēt un darīt Liepājā, kur nakšņot, ēst un izklaidēties aicinām skatīt www.liepaja.travel un sociālajos tīklos www.twitter.com/LiepajaTravel un www.facebook.com/LiepajaTravel.

 

Linda Punga
Mārketinga speciāliste
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs
 

Komentārs par rakstu: Gaida koncertzāles “Lielais dzintars” atvēršanu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!