Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

31.oktobrī Leģendu nakts Dundagas pilī!

27.10.2015

Rudens jau ar stingriem soļiem soļo pa muižkunga dārziem un laukiem atgādinot, ka ziema vairs nav aiz kalniem. Visu vasaru muižas apkārtnes ļaudis ir ravējuši, laistījuši un kopuši laukus. Iestājoties rudenim, novākuši ražu, tā piepildot muižu apcirkņus un pagrabus. Laiks vest ikgadējās nodevas uz kungu māju, uz pili! Tur sāk strādāt ķēkšas, skaistuma un izrīcību meistari. Tur šmorē, cep, vāra, kvēpina, sver un maisa, uz ģīmja liek un mucās stampā.

Leģendu naktī Muižas labumu baudīšanas vakars Dundagas pilī. No plkst. 20.00 pagalmā varēs pirkt un pārdot, baudīt un mainīt visu, kas darināts Dundagas muižas apkārtnē. Nāc un pārsteidz ar savu lielāko ķirbi!

Plkst. 20.30–22.00 Mazajā zālē Leģendu nakts burvības iespaidā dabas materiāli radošajās darbnīcās piedzīvos neiedomājamas pārvērtības. Kolonzālē skaistuma noslēpumus atklās dabīgās kosmētikas meistars.

 

Izstāžu zālē Edīte Seipule dalīsies pieredzē, kā izaudzēt dižāko ķirbi, garšīgākos tomātus, sulīgākos arbūzus un saldākās vīnogas. Pagrabstāvā spēka, veiklības un gudrības spēles lieliem un maziem, par jautru noskaņojumu gādās tautas muzikantu ansamblis Tals’ trimiš.

Plkst. 22.15 Lielajā zālē ēnu deju programma 4 ELEMENTI, Happy Dance Studio no Rīgas. Uz koncertu ieeja 3 €, pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

 

Dundagas Kultūras pils 22021270

Komentārs par rakstu: 31.oktobrī Leģendu nakts Dundagas pilī!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!