Pirmdiena, 4. Marts, 2024
Alise, Auce
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pa Santiago jeb Svētā Jēkaba ceļa pēdām Spānijā

20.10.2015

29.oktobrī, pl.18:00, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī notiks ikmēneša tematiskais tūrisma vakars. Oktobrī ar savu pieredzi, dodoties neierastā ceļojumā – 800km kājām pa Spāniju, dalīsies Inita un Mareks Babrāni.

Arī oktobrī tiek turpināta iesāktā tradīcija- atzīmējot Jelgavas 750 jubilejas gadu, tematiskajos tūrisma vakaros dalīties ar savu ceļojumu pieredzi tiek aicināti jelgavnieki. Oktobra tematiskajā tūrisma vakarā par savu ceļojumu pa Spāniju pastāstīs jelgavnieki Inita un Mareks Babrāni, kas zināmi arī kā “Pārlielupes pirtnieki”.

 

Inita un viņas vīrs Mareks 2014.gada vasarā devās mēnesi ilgā piedzīvojumā uz Spāniju. Mazliet vairāk kā 30 dienu laikā tika mērots 800km garš ceļš kājām pāri Ziemeļspānijai - no mazas, senas pilsētiņas Saint-Jean-Pied-de-Port Dienvidfrancijā līdz Santiago de Compostella ZiemeļrietumSpānijā netālu no okeāna. Tūrisma vakara ietvaros Inita un Mareks dalīsies savos iespaidos, emocijās un atziņās. Stāstījums tiks papildināts ar ceļojuma fotogrāfijām. Inita un Mareks atzīst: “Šis ceļojums kājām mums bija neaizmirstams piedzīvojums un mēs labprāt dalīsimies gan praktiskā pieredzē, kas jāņem vērā plānojot līdzīgu ceļojumu, gan arī emocijās, ko guvām pārgājiena laikā. Ļoti ceram, ka pēc stāstītā iedrošināsim kādu ceļotāju Santjago ceļu paveikt arī pašiem.”

 

Tematiskais tūrisma vakars “Pa Santiago jeb Svētā Jēkaba ceļa pēdām Spānijā” notiks 29.oktobrī, pl.18:00, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī. Dalības maksa – 1,00 EUR, pirmskolas vecuma bērniem- bezmaksas. Pieteikšanās pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

Komentārs par rakstu: Pa Santiago jeb Svētā Jēkaba ceļa pēdām Spānijā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!