Sestdiena, 24. Februāris, 2024
Diāna, Dina, Dins
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

„Zaļais kokteiļu vakars” Dabas muzejā

19.10.2015

Vides mēneša ietvaros 22. oktobrī plkst. 18.00 Latvijas Dabas muzejā sadarbībā ar veselīga dzīvesveida blogu „Happy Whispers” norisināsies veselīgo un gardo kokteiļu vakars. Vides mēnesis Dabas muzejā, ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu, notiek jau otro gadu.

Latvijas Dabas muzejā vēl līdz 25. oktobrim norisināsies Vides mēnesis, kas šogad veltīts tēmām par atbildīgu pārtikas patēriņu un kuru muzejs organizē sadarbībā ar vides un veselības jomas ekspertiem un aktīvistiem.

 

Vides mēneša noslēdzošajā nedēļā ceturtdien, 22. oktobrī, plkst. 18.00 „Zaļo kokteiļu vakarā” ar meistarklasi un praktiskiem paraugdemonstrējumiem muzejā viesosies veselīga dzīvesveida pasākuma organizatore un dzīves stila bloga „Happy Whispers” veidotāja Līga Andžāne. Andžāne atzīst, ka: „Pilnībā izslēgt no uztura toksīnus un ēst tikai veselīgu, dabisku un tīru pārtiku reizēm liekas neiespējamā misija. Diemžēl mēs nedzīvojam ideālā pasaulē un nevaram vienmēr būt droši par to, ko liekam mutē. Turpretī, ja palielinām dārzeņu, zaļumu un augļu daudzumu uzturā, mēs ne tikai stiprinām imunitāti un attīrām organismu un atveseļojamies, bet arī palīdzam sev justies labi un veseli ilgtermiņā.”.

 

Līdz mēneša beigām muzejā vēl skatāma National Geographic Latvija foto izstāde „Pārtikas neredzamā puse”, kas papildināta ar biedrības „homo ecos” komentāriem. Muzeja pedagogu sagatavotās aktivitātes ļaus pārbaudīt zināšanas dažādu pārtikas produktu atpazīšanā, kā arī būs iespēja sakārtot savu veselīgas maltītes šķīvi, izmantojot radošos darba komplektus ar krāsainajiem uzņēmuma „OnPlate” zīmējumiem. Spēlējot biedrības „Ekodizaina kompetences centrs” sagatavoto spēli „Dzīves cikls", ikviens uzzinās par pārtikas produktu „ceļu” no izejvielu iegūšanas līdz pārstrādei.

 

Vides mēneša ietvaros notiek pasākumi dažādām apmeklētāju grupām – skolēniem, skolotājiem un ģimenēm ar bērniem, kā arī visiem, kam interesē veselīgs uzturs un vides aizsardzība. 25. oktobrī visi interesenti laipni aicināti piedalīties ģimenes dienā „Vesels ēdis!”.

 

Vides mēnesi atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

Sadarbības partneri: National Geographic Latvia, homo ecos, Ekodizaina kompetences centrs, OnPlate, Vides Vēstis, Absolūts ēd, Ziemeļu Ministru padomes birojs Latvijā.

 

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Brūna

Latvijas Dabas muzeja

Komunikācijas nodaļa

 

Komentārs par rakstu: „Zaļais kokteiļu vakars” Dabas muzejā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!