Otrdiena, 21. Maijs, 2024
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

“Disco 80-tie” Augšlīgatnē

07.10.2015

Sestdien, 10. oktobrī - visi uz Augšlīgatni!!!! Uz “DISCO-80TIE”! Līgatnes Kultūras un tūrisma centrs aicina ierībināt Augšlīgatnes kultūras namu pēc pirmo remontdarbu pabeigšanas. Pasākums sāksies plkst. 21:00 ar atmiņu stāstiem par notikumiem 80tajos gados, plkst. 22:00 ar savu vinila plašu kolekciju vakaru uzsāks DJ Uldis Rudaks, bet plkst.23:00 ar ekskluzīvu koncertu uzstāsies grupa “Inokentijs Mārpls”.

Kā nule pagājušās svētdienas vakarā RadioNABA raidījumā “BITĪT MATOS” atcerējās Raimonds Lagimovs un Didzis Erra, tieši Augšlīgatnes kultūras namā ar grupu “INOKENTIJS MĀRPLS” 1988. gadā spēlējuši koncertu kādā metālistu pasākumā. Tātad šī būs arī atgriešanās ar laika mašīnu 80-to gadu nogalē. Un arī plates, ko pirms un pēc koncerta spēlēs Uldis Rudaks, tos laikus ir piedzīvojušas tuvākās vai tālākās zemēs un par saviem piedzīvojumiem gan jau arī mums izstāstīs 10. oktobra vakarā, ar katru sprakšķi atceroties kādu sastapšanos ar dzīves ērkšķiem vai ar katru senu zīmējumu uz vāciņa - par atzīšanos kādam vai kādai, ka gara acīm redz 2015. gada 10. oktobri, kas pavisam noteikti pienāks, un nu tas ir klāt.

 

Pasākuma programma 10. oktobra vakaram:
21:00 Augšlīgatnes kultūras namā, Nītaures ielā 4 (blakus pašvaldības ēkai) “Disco-80tie”
no plkst. 22:00 (līdz pēdējam dejotājam) Dīdžejs Uldis Rudaks prezentēs savu 80to gadu vinila plašu kolekciju
23:00 grupas “Inokentijs Mārpls” koncerts

 

Ieeja: bez maksas, bet ieteicams ar saviem "groziņiem".
 

Pēdējos gados Augšlīgatnes kultūras nams stāvējis slēgts, bet, kopš Līgatnes pašvaldība to ieguvusi savā īpašumā, jau veikti pirmie, paši nepieciešamākie darbi, lai atjaunotu nama darbību: nama siltināšana, jumta nomaiņa, apkures pieslēgšana. Pateicoties tam, šobrīd jau iespējams organizēt pirmos pasākumus, ierībināt kultūras nama sienas, kamēr tiek meklēti līdzekļi tālākam remontam un pilnvērtīgai kultūras nama darbības atjaunošanai.

 

Savukārt dienā no plkst. 10:00 Augšlīgatnē gaidāms zemnieku un mājražotāju rudens labumu tirdziņš, no plkst. 12:00 Līgatnes amatierkolektīvu koncerts un aktivitātes bērniem, bet Līgatnē no plkst. 12:00 uz savas 40 gadu jubilejas pasākumu aicina Līgatnes dabas takas.

 

Uz tikšanos Līgatnē!

Informāciju sagatavoja:

Aija Bley

Līgatnes kultūras nama vadītāja un

Inese Okonova

Līgatnes Kultūras un tūrisma centra vadītāja

 

Komentārs par rakstu: “Disco 80-tie” Augšlīgatnē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!