Sestdiena, 24. Februāris, 2024
Diāna, Dina, Dins
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tautas ekskursija „Rudens krāsas Valmierā”

29.09.2015

10.oktobrī Valmiera viesosies vairāk nekā 100 tūristu no dažādām Latvijas pilsētām, izbaudot tautas ekskursijas „Rudens krāsas Valmierā” piedāvājumu. Pasākuma laikā tūrisma gardēži iepazīs rudens krāsas, smaržas un garšas vienā no Vidzemes skaistākajām pilsētām – Valmierā.

Īpašs piedāvājums tautas ekskursijas dalībniekiem būs Valmieras Tūrisma informācijas centra (TIC) organizēta ekskursija „Zelta mezgliņi Valmieras dzīparā”, kā laikā interesenti iepazīs Valmieras tūrisma zelta fondu – populārākās apskates vietas, ar ko valmierieši ļoti lepojas un ko aicina apskatīt arī pilsētas viesiem.

Ekskursijas „Zelta mezgliņi Valmieras dzīparā” laikā tūristiem būs iespēja uzzināt, ko nozīmē Simjūda gadatirgus kņada un kāpēc šis gadatirgus valmieriešiem ir tik nozīmīgs. Gides Inetas Amoliņas stāstu pavadījumā Valmieras viesiem būs iespēja iepazīt vecpilsētu, tās noslēpumus un teikas, ko glabā katra vēsturiskā ēka un vieta. Elpu aizraujošu skatu pār pilsētu būs iespējams piedzīvot, uzkāpjot Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcas tornī, kas pavisam nesen piedzīvojis rekonstrukciju. Tāpat ekskursijas dalībnieki varēs izbaudīt braucienu ar Gaujas tramvaju un amizantus kapteiņa stāstus, iepazīt Valmieras drāmas teātra slepeno aizkulišu dzīvi, kā arī apmeklēt Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parka Baskāju taku, kas ļaus sajust dabas tuvumu, neizbraucot no pilsētas. Par radošām aktivitātēm būs parūpējušies „Aktīvā tūrisma centra EŽI” pārstāvji.

 

Tā kā dalībnieku skaits šajā ekskursijā ir ierobežots,aicinām pieteikties laicīgi, rakstot e-pastu tic@valmiera.lv, zvanot pa tālruni 64207177 vai dodoties uz Valmieras Tūrisma informācijas centru Rīgas ielā 10.

Ekskursijas sākums – plkst.10.00 pie Valmieras TIC. Dalības maksa vienai personai – 11,50 EUR. Samaksa par ekskursiju jāveic pirms ekskursijas sākuma Valmieras TIC.

 

www.visit.valmiera.lv

Komentārs par rakstu: Tautas ekskursija „Rudens krāsas Valmierā”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!