Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ar fotoorientēšanās sacensībām Liepājā aicina atzīmēt Pasaules tūrisma dienu

23.09.2015

Atzīmējot Pasaules tūrisma dienu, sestdien, 26. septembrī, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs aicina visus pavadīt šo dienu aktīvi un piedalīties fotoorientēšanās sacensībās “Ieraugi Liepāju no jauna!”. Sacensībās var piedalīties gan liepājnieki, gan pilsētas viesi un pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem.

Šī gada Pasaules tūrisma dienas tēma ir “1 miljards tūristu – 1 miljards iespēju” jo, kā lēš Pasaules tūrisma organizācija, šogad aptuveni miljards planētas iedzīvotāju ir devušies garākos vai īsākos tūrisma ceļojumos. Un tūrisma nozarē ir miljards iespēju, kā sagādāt prieku un pārsteigumu ceļotājiem. Tādēļ fotoorientēšanās sacensībās aicinām ikvienu ieraudzīt Liepāju kādā no miljards skatupunktiem, no jauna, caur detaļām atklājot zināmos un mazāk zināmos kultūrvēsturiskos un mūsdienīgos tūrisma objektus un pilsētu kopumā.

 

Fotoorientēšanās komandā var būt 2-4 dalībnieki (bez vecuma ierobežojuma), turklāt mazajiem dalībniekiem līdz 7 gadu vecumam sacensībās atļauts pārvietoties ar velosipēdu. Viss, kas nepieciešams sacensībām, ir – katrai komandai savs fotoaparāts vai mobilais telefons ar labas kvalitātes fotokameru un pildspalva. Katrai komandai tiks izsniegta karte, fotokolāža ar objektu fotogrāfijām un uzdevumu lapa. Uzvarēs tā komanda, kas 1,5 stundu laikā pēc attēliem pareizi atradīs visvairāk vietu un izpildīs visvairāk uzdevumu.

 

Par balvām trim veiklākajām komandām būs parūpējušies atbalstītāji, dāvinot piedzīvojumu “Escape Room Karosta”, vēlās brokastis restorānā “Piano”, vai slidošanu ar slidu nomu Liepājas Olimpiskā centra Ledus hallē.

Pieteikties fotoorientēšanās sacensībām var līdz 24. septembrim interneta vietnē http://ejuz.lv/fotoorientesanas

Plašāka informācija par pasākumu un pilns sacensību nolikums atrodams www.liepaja.travel

 

Linda Finka
Mārketinga speciāliste
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs

 

Komentārs par rakstu: Ar fotoorientēšanās sacensībām Liepājā aicina atzīmēt Pasaules tūrisma dienu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!