Sestdiena, 2. Marts, 2024
Luīze, Laila, Lavīze
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Mārupē tūrisma sezonas noslēgums un jau piektais Konrādu skvēra tirdziņš

15.09.2015

Svētdien, 20.septembrī Konrādu skvērā aiz Mārupes Kultūras nama norisināsies mājražotāju, zemnieku un amatnieku tirdziņš un tūrisma sezonas noslēguma pasākums!

Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība, kas plašāk pazīstama ar projektu “Latvijas Mājražotāji” ar Mārupes novada domes atbalstu svētdien, 20.septembrī, no plkst. 10:00 līdz plkst.17:00 rīkos kārtējo mājražotāju, zemnieku un amatnieku tirdziņu omulīgajā Konrādu ielas skvērā, kas atrodas aiz Mārupes Kultūras nama.

 

Kā ierasts, pasākuma apmeklētājus priecēs tirdziņš ar vairāk kā 30 mājražotājiem, zemniekiem un amatniekiem no tuviem un tāliem novadiem, ko pavadīs jautra mūzika un plaša izklaides programma visai ģimenei.

 

Ģimenēm ar bērniem būs pieejamas radošās darbnīcas, lielformāta spēles, papīra lidmašīnu sacensības un citi pārsteigumi. Labvēlīgu laika apstākļu gadījumā ar radiovadāmo lidmodeļu paraugdemonstrējumiem priecēs Rīgas jauno tehniķu centra skolotājs Askolds Bušmanis.

 

Arī Mārupes novada dome sarūpējusi interesantu programmu, tūrisma sezonu noslēdzot. Ikviens tiek aicināts piedalīties tautas velobraucienā uz novadā esošajiem aviācijas tūrisma objektiem. Savukārt par drošu velobraukšanu instrukcijas un demonstrējumus sniegs Policistu velobiedrība.

 

Tirdziņi Konrrādu ielas skvērā ar bērnu rotaļu laukumu kļuvuši ļoti iecienīti un kalpo kā lielisks papildinājums plašajai kultūras un izklaides programmai, kas šogad noris Mārupes novadā, par godu novada 90.gadskārtai

 

Agris Locs

Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība

Valdes Priekšsēdētājs

Komentārs par rakstu: Mārupē tūrisma sezonas noslēgums un jau piektais Konrādu skvēra tirdziņš

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!