Sestdiena, 2. Marts, 2024
Luīze, Laila, Lavīze
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tērvetes ūdenskrātuvē izdevies kārtējais prāvais karpas loms

01.09.2015

Makšķernieku iecienītajā Tērvetes ūdenskrātuvē, ko apsaimnieko AS “Latvijas valsts meži”, pagājušajā nedēļas nogalē, 28. augustā, izmakšķerēts kārtējais prāvais loms – brangā, 11 kg lielā karpa padevusies makšķerniekam Guntaram Bubinskim, kurš kopā ar sievu makšķerēt Tērvetes puses ūdeņos ieradies no Mālpils. Vaicāts, kādu mērķu vadīts veiksmīgais makšķernieks izvēlējies doties copē tieši uz Tērvetes ūdenskrātuvi, viņš atzina, ka vilinājuši dzirdētie citu copes meistaru veiksmes stāsti par lieliskajiem karpu lomiem. 

“Abi ar sievu esam īsti dabas bērni un ļoti labprāt pavadām laiku pie dabas. Mums ir kopīgs hobijs – abi esam lieli makšķernieki, galvenokārt - uz karpām. Uz copi cenšamies doties vismaz četras reizes nedēļā. Bijām dzirdējuši stāstus, ka Tērvetes ūdenskrātuvē izdodas lielu karpu lomi – tad nu izlēmām, ka jābrauc pārliecināties par to pašiem,” stāsta Gundars.

 

Lielā karpa izmānīta uz boilas ēsmu. Kā atzina veiksmīgais makšķernieks, tad paspēkoties gan nācies krietni, kamēr lielo zivi izdevies pievārēt un izcelt krastā. Turklāt, palīgā nākuši copmaņi arī no blakus laipām, un tā kopīgiem spēkiem karpa beigās arī padevusies. Tā kā copes mērķis bijis vien apliecināt makšķerēšanas prasmes un pašiem pārbaudīt praksē stāstus par izslavētajām lielajām karpām un citām ievērības cienīga izmēra zivīm Tērvetes ūdenskrātuvē, papriecājušies par brango lomu, abi veiksmīgie makšķernieki - Guntars un viņa sieva Lolita - karpu nepaturēja, un tā drīz vien tika atlaista atpakaļ ūdenstilpē.

 

AS “Latvijas valsts meži” vēl patīkamu atpūtu dabā un lai arī turpmāk izdodas tikpat un vēl labāki lomi! 

Informāciju sagatavoja Laura Zalcmane, Tērvetes dabas parka informācijas centra vadītājas vietniece

Komentārs par rakstu: Tērvetes ūdenskrātuvē izdevies kārtējais prāvais karpas loms

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!