Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Dabas muzejā izstāde „Lidoņi un cilpotāji”

31.08.2015

No otrdienas, 1. septembra, līdz svētdienai, 6. septembrim, Dabas muzejā mācību gadu iesāksim ar izstādi bērniem un pieaugušajiem, kurā varēs uzzināt, kā rūpēties par mīļdzīvniekiem. Muzejā viesosies ļoti dažādi mīluļi, to skaitā arī jenots, cukuropusums un Madagaskaras šņācējtarakāns.

Izstāde ir tapusi sadarbībā ar Latvijas Sīkdzīvnieku audzētāju biedrību „Trusis un citi” un dzīvnieku audzētāju Jeļenu Kustovu. Tajā vienuviet būs iespēja apskatīt lielus un mazus dekoratīvos putnus, abiniekus un rāpuļus, kukaiņus un zirnekļus, milzu trušus un pundurtrušus, mājas peles un pelēkās žurkas, Sibīrijas burunduku un pat jenotu. Izstādē varēs ne tikai apbrīnot dzīvnieku daudzveidību un to dažādos raksturus, bet arī uzzināt mīļdzīvnieku labturības noteikumus, kas ir svarīgi mazo brāļu dzīves kvalitātes nodrošināšanai.

 

Latvijas Sīkdzīvnieku audzētāju biedrības „Trusis un citi” speciālisti katru dienu plkst. 14.00 stāstīs, kā kopt un rūpēties par pūkainajiem garaušiem, ar ko atšķiras trusis no zaķa, apmeklētāji uzzinās par trušu un grauzēju dzīvesveidu un kopšanas īpatnībām.

 

Ikviens izstādē varēs saņemt speciālistu konsultācijas, bet mazākie apmeklētāji – zīmēt, līmēt un veidot sev iepatikušos mīluli.

 

Izstādes atklāšana otrdien, 1. septembrī, plkst. 12:00 otrā stāva izstāžu zālē.

 

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

Informāciju sagatavoja:

Elīna Pekšēna

Latvijas Dabas muzejs

 

Komentārs par rakstu: Dabas muzejā izstāde „Lidoņi un cilpotāji”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!