Ceturtdiena, 30. Novembris, 2023
Andrejs, Andrievs, Andris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Nedēļas nogalē silti, deju pilni un aizkustinoši pasākumi Tukumā

27.08.2015

Pienākot pēdējai vasaras nedēļai, gan skolēnus, gan pieaugušos iepriecinās sportiski, literāri un mākslinieciski pasākumi Tukumā un apkārtnē. Radošās un sportiskās aktivitātes papildinās zaļumballes un izrādes. Vēlreiz atcerēsimies izcilo dzejnieku Imantu Ziedoni un pieminēsim mūsu Baltu senčus brīvdienās gaidāmajos pasākumos.

Sestdienu, 29. augustu var iesākt ar golfa spēli, jo pulksten 11.00 Tukuma Golfa klubs organizē „Lielā oda” tūres 8. posmu - „Veselības centrs 4”. Pasākums notiks Tukuma Golfa kluba laukumā „Odiņi”, Vilkājas pusē, netālu no Tukuma. Vairāk informācijas pa tālruni 29474990 vai www.tukumagolfaklubs.lv .

 

Sestdienas, 29. augusta vidū pulksten 13.00 Džūkstes Pasaku muzejā (Lancenieku skola, Džūkstes pagasts, Tukuma novads) svinēsim gadskārtējos Pasaku svētkus. Kopā ar pasaku tēliem mazie apmeklētāji varēs piedalīties ceļojumā pa Pasaku taku, pārbaudīt savu gudrību, atjautību, izturību un veiklību atraktīvos pārbaudījumos. Mākslinieciski izpausties būs iespēja radošajās darbnīcās, kur ikviens varēs atrast sev tīkamu darbošanos - aust, gleznot vai spēlēt leļļu teātri. Pasaku svētku dalībniekus cienās ar  Zaļo rūķu zupu un septiņzālīšu tēju. Svētku laikā darbosies arī Pasaku tirdziņš. Zirgaudzētava „Skudru staļļi” parūpēsies par izjādēm zirga pajūgā, savukārt īpašie Pasaku svētku viesi būs Tērvetes novada amatierteātris, kas spēlēs izrādi „Ejam kopā pasakā”. Uz pasākumu gaidīts ikviens, kurš vēlas pabūt pasakā! Ieejas maksa: skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem – 1 EUR (Tukuma novada invalīdiem – bez maksas), pieaugušajiem - 1.50 EUR, ģimenes biļete (1-2 pieaugušie un 2 vai vairāk bērni līdz 18 gadiem) – 3 EUR; izjāde zirga pajūgā – 2 EUR. Plašāku informāciju var jautāt pa tālruni 63154691, 26513314 vai e-pastā: dzpm@inbox.lv.

 

Sestdienas pēcpusdienā, pulksten 16.30 Tukumā, Katrīnas laukumā pie Imanta Ziedoņa dzejoļa „Tukums” notiks grāmatas „Ziedošais ķiršu dārzs. Tukuma Imants” prezentācija. Grāmatā iznākusi apgādā „Mansards” un tajā pirmoreiz publicētas gan Imanta Ziedoņa vēstules, kuras viņš rakstījis saviem Tukuma vidusskolas klases biedriem tūlīt pēc vidusskolas beigšanas, gan vēstules saviem pavisam īpašajiem Tukuma skolotājiem, kā arī vēstules Tukuma pilsētas vadībai, iedibinot ķiršu dārza ideju.

 

Savukārt sestdienas vakarā, pulksten 19.00 Tukuma pilsētas Kultūras namā skatītājus priecēs modes deju studija „Demo” dejiskā komēdijā „Kāda laimīga sagadīšanās”. Būs brīnišķīgi dejotāji, dažādas dejas, azarts, pozitīvas emocijas un pāri visam smieklu deva. To, kopā samaisot, iegūsim pozitīvu lādiņu un optimisma devu. Vairāk informācijas par pasākumu pa tālruni 63124125 vai www.tpkn.lv.

Sestdienas, 29. augusta vakarā visā Latvijas piekrastē notiek „Senās Uguns” naktis. Mūsu senči Baltijas jūras krastos ir dzīvojuši jau vairākus gadu tūkstošus, bieži viņi kūra ugunskurus, lai dotu ziņu saviem kaimiņiem un jūras braucējiem. Lai atminētos senās ugunis, katru gadu augusta pēdējā sestdienā daudzi tūkstoši cilvēku sapulcējas jūras krastā, lai svinētu Senās uguns nakti. Atnāc arī Tu uz jūrmalu, lai aizdegtu sveci, lāpu vai ugunskuru, un atzīmējies internetā! Vairāk informācijas par pasākumu - www.ancientlights.eu.

 

29. augusta vakarā, pulksten 22.00 gaidāma arī jestra Zaļumballe Jaunpils parka estrādē. Skatītājus ar mūziku priecēs grupa „Brekši Pekši”. Ieeja ballē - 3,50 EUR. Sīkāka informācija - www.jaunpils.lv vai pa tālruni 63107068.

Svētdien, 30. augustā pulksten 12.00 Jaunmoku pilī atkal notiks „Zinību diena” jeb pirmie soļi Mammadaba gudrībās. Rīgas jauniešu leļļu teātris izrādīs muzikālo izrādi „Vinnijs Pūks ar saviem draugiem”. Pils muzejā un parkā darbosies „Sapņu ķērājs”, „Pēdu dzinējs”, „Domu graudi” un citas radošas darbnīcas un aktivitātes. Ieejas maksa: pieaugušajiem - 2,50 EUR, pensionāriem un studentiem - 1,50 EUR, skolēniem – bez maksas. Sīkāka informācija – www.jaunmokupils.lv vai pa tālruni 63107068.

 

Savukārt no pulksten 14.00 līdz pulksten 16.00 uz sportiskām aktivitātēm ikviens tiks gaidīts Tukuma Lauktehnikas sporta stadionā, Kuldīgas ielā pasākumā „Sports ir veselība. Sports ir dzīve”. Te plānots spēlēt futbolu un volejbolu, kā arī sacensties skriešanā. Pasākumu organizē brīvprātīgie jaunieši. Vairāk informācijas var uzzināt, kontaktējoties pa e-pastu: perrinearmande@gmail.com vai pa tālr. 20666474.

Lai priecīgas un piedzīvojumiem pilnas brīvdienas! Uz Tukumu pēc smukuma!

 

Informāciju sagatavoja:

Karthik Sundar, Tukuma TIC ceļojumu organizators

 

Komentārs par rakstu: Nedēļas nogalē silti, deju pilni un aizkustinoši pasākumi Tukumā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!