Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pirmsskolas «Jampadracis» Čiekurkalna Krustcelēs

26.08.2015

Šo sestdien, 29. augustā no plkst. 10:00 līdz 17:00 Čiekurkalna piecu ceļu krustojumā Rusova ielā 9 pirmsskolas svētku noskaņā būs īsts “Jampadracis” ar jautrām izdarībām. Laukums Rusova, Ungura, Gaujas ielas un Čiekurkalna 4.šķērslīnijas krustojumā līdzās Ezerparka Nami jaunajām dzīvojamām ēkām kļuvis jau par ierastu pasākuma norises vietu ne vien Čiekurkalna, bet arī tuvāko apkaimju – Mežaparka, Brasas, Teikas un arī Sarkandaugavas iedzīvotājiem. Šis ir jau ceturtais pasākums 8 mēnešu laikā, kuru parasti apmeklē līdz pat 2000 interesentu.

Šoreiz tirdziņā pulcēsies ap 50 mājražotāju, amatnieku un zemnieku no visas Latvijas, darbosies piepūšamās atrakcijas un radošās darbnīcas bērniem, notikumus iemūžinās fotogrāfs, un fotogrāfijas vēlāk būs apskatāmas un lejuplādējamas vietnē www.shreienbusha.lv .

 

Kā katru reizi, organizatori pasākumu rīko ne vien kā iepirkšanās svētkus, bet papildina to ar kultūras vai sporta aktivitātēm. Šoreiz tās būs velosacensības bērniem “Drošais ātrritenis 2015”, kuras sāksies plkst. 12:00 (reģistrācija no plkst. 11:00). Sacensības Čiekurkalnā notiks jau otro reizi. Trase būs ierīkota slēgtajā Ungura ielā, un sacensības notiks visās velo klasēs – sākot ar bezpedāļu velo un beidzot ar BMX. Sacensību norisi koordinēs profesionāļi no Velovasara.lv, bet kārtību pie trases uzraudzīs Policistu velobiedrība. Balvas un diplomi par piedalīšanos tiks visiem mazajiem velobraucējiem. Dāvanas palīdzēja sarūpēt Jāņa Rozes grāmatnīca, Policistu velobiedrība un Čiekurkalna attīstības biedrība.

 

Regulāri notiekošie pasākumi Čiekurkalna Krustcelēs, kā arī to labais apmeklējums liecina, ka apkaimes iedzīvotājiem tie ir ļoti nepieciešami. “Ziemassvētkos apritēs gads, kopš uzsākām sabiedriskās dzīves aktivizēšanu Čiekurkalnā, pulcinot ļaudis no plašākas apkārtnes uz kopā sanākšanu un svētku svinēšanu, stiprinot komūnas sajūtu. Lielā mērā no šiem pasākumiem izauga arī ideja par nepieciešamību dibināt savu biedrību, lai rūpētos par rajona izaugsmi”, teic Čiekurkalna attīstības biedrības vadītājs Kaspars Spunde. Dalība velo sacensībās būs bez maksas.

 

Pasākuma organizatori ir Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība un Čiekurkalna attīstības biedrība. Lieldraugi - jaunais dzīvojamo namu komplekss Ezerparka Nami, Riteņvasara.lv, Policistu velobiedrība, Dip-dap bezpedāļu velo, Annels piepūšamās atrakcijas un tipogrāfija Grupa Lukss.

 

Agris Locs Kaspars Spunde

Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Čiekurkalna attīstības biedrība

Informācijas un Atbalsta Biedrība

 

Komentārs par rakstu: Pirmsskolas «Jampadracis» Čiekurkalna Krustcelēs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!