Otrdiena, 5. Marts, 2024
Aurora, Austra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Gardēžu ekskursija kājām “Labi garšo Jelgavā”

19.08.2015

29.augustā ar plašu pasākumu programmu un tradicionālo piena paku laivu regati Jelgavā tiks svinēti gada gardākie svētki – Piena, Maizes un Medus svētki. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs šajā dienā aicina doties gardēžu ekskursijā kājām “Labi garšo Jelgavā”. Ekskursijas sākums 29.augustā, pl.13:00 no Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa.

Ekskursijas “Labi garšo Jelgavā” maršruts vedīs pa hercoga Jēkaba laukumu, pa Lielo ielu, Pasta ielu, Katoļu ielu, Akadēmijas ielu un J. Čakstes bulvāri. Pa ceļam izgaršojot vietējo pārtikas amatnieku ražojumus, būs iespējams uzzināt, ko labprāt ēda jelgavnieki dažādos gadsimtos, kāda bija galdu klāšanas sistēma hercogu galmā, ko galdā cēla hercoga Jēkaba un Luīzes Šarlotes kāzās, ko savos dārzos audzēja Jelgavas apkārtnes muižnieki, kā arī daudz citu interesantu lietu par un ap ēdieniem Jelgavā. Ekskursijas ietvaros tiks atklāts, kura slavena latvieša firmas ēdiens bija alus zupa un pankūkas, kā arī izgaršosim slaveno Jelgavas Šarlotes skūpstu.

Ekskursijā iekļautas degustācijas veikaliņā “Pārtikas amatnieku sēta” un tējas namiņā “Silva”.

 

Dalības maksa ekskursijā “Labi garšo Jelgavā”: 5,00 EUR pieaugušajiem; 4,00 EUR pensionāriem, skolēniem, studentiem. Gids – Signe Lūsiņa. Ekskursijā tiek izmantoti radiogidi (austiņas ar pastiprinātājiem).

 

Ekskursijas sākums pl.13:00 no Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa, Akadēmijas ielā 1. Ekskursijas noslēgums ap pl.15:00 Pasta salā. Pieteikšanās un plašāka informācija par ekskursiju pa tel. +371 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Komentārs par rakstu: Gardēžu ekskursija kājām “Labi garšo Jelgavā”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!