Ceturtdiena, 13. Jūnijs, 2024
Uva, Ainārs, Zigfrīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ielūdzam uz svētkiem Šlokenbekas muižā 22.augustā!

15.08.2015

Jau otro gadu pēc kārtas muiža savus svētkus svin kopā ar „Stirnubuka” skrējējiem. Šogad šeit norisināsies taku skrējiena seriāla piektais - noslēguma posms.

Bet tie, kas nepiedalās taku skrējienā, ir laipni aicināti uz svētkiem muižā visas dienas garumā!

Rīta pusē tiks dots starts skrējējiem. Mazajiem bērniem uzstāsies bērnu popgrupu ansambļi un būs iespējas izdejoties īpašajā Mazo bērnu „Disenītē”!

Visas dienas garumā būs dažādas atraktīvas lustes bērniem, rotaļas un spēles. Darbosies keramikas, „spaideklīšu” darināšanas, rokassprādžu veidošanas, origami locīšanas, saldējumu un citas nebijušas darbnīcas. Būs iespējas rotāties ar hennas zīmējumiem, izgatavot sev piemiņas nozīmīti vai uzzīmēt savu dzimšanas dienas mandalu. Visi tie, kam patīk zīmēt no plkst.15:00 – 16:00 (sekot līdzi pasākuma programmai) tiek aicināti uz karikatūras zīmēšanas darbnīcu, kur būs iespējas apgūt pamatus karikatūras zīmēšanā.

Amatnieku tirdziņā būs iespējas iegādāties kādu našķi vai sev noderīgu izstrādājumu.

 

Dienas vidū viesus ar koncertprogrammu priecēs duets - Normunds Jakušonoks un Daiga Patkeviča ar populārām dziesmām no Latvijas zelta fonda.

Pasākuma noslēgumā koncerts ar Valteru & Kažu un „Putnu balli”, kas mūs priecēs ar populārām dziesmām no M.Freimaņa, „Tumsas” u.c. repertuāriem.

Laikā no plkst. 11:00 – 12:00 vairāk, kā 1000 taku skrējēji no visas Latvijas un ārzemju viesi mērosies spēkiem četrās dažādās taku skrējiena distancēs un izskries Āžu kalna un Milzkalna apkārtnes teiksmainos mežus. Sīkāka informācija pieejama mājas lapā http://www.stirnubuks.lv/

No 11:30 Bērnu popgrupu koncerti

No 12:30 „Disenīte” bērniem

 

Visas dienas garumā darbosies amatnieku un sporta preču tirdziņš. Būs dažādas atraktīvas izklaides bērniem – spēles, rotaļas un meistardarbnīcas. Gan lieliem, gan maziem apmeklētājiem būs iespēja 40 minūšu garā nodarbībā apgūt karikatūras zīmēšanas pamatus zīmēšanas entuziasta Bruno Baha vadībā. 

Plkst.14:00 – 15:15 koncertprogrammā duets Normunds Jakušonoks un Daiga Patkeviča ar Latvijas zelta fonda dziesmām, pārsvarā no R.Paula un „Labvēlīgā Tipa” repertuāriem.

Duets radies 2001.gadā. Sākotnējā iecere bija saglabāt leģendārās latviešu estrādes dziedātājas Noras Bumbieres piemiņu. Toreiz nevarēja pat iedomāties, ka šis projekts izrādīsies tik dzīvotspējīgs. 2007.gadā tika izdots albums "DUETI", kurā iekļautas Raimonda Paula dziesmas. Visbiežāk, plašākai publikai, uzstājas klubā "Četri balti krekli", „Lido”, kā arī visāda veida saviesīgos pasākumos un svētkos.

No plkst.16:00 koncerts - Valters & Kaža ar "Putnu balli"

 

Valters&Kaža (Valters Frīdenbergs un Kārlis Būmeisters) izpildīs M.Freimaņa un grupas „Tumsa” populārākās dziesmas ( piem. ”Tu esi mans draugs”, „Lai būtu tā”, „Kad Ēģiptē sniegs” u.c.), grupas „Putnu balle” populārākās dziesmas ( piem. ”Spārni un vējš”, „Divi eņģeļi”, „Sapņu pārdevējs” u.c.), kā arī dziesmas no Kažas repertuāra (piem. „Tici vai nē”, „Tiešs jautājums sev”) u.c. pazīstamas, tautā iemīļotas melodijas

No plkst. 17:30 Apbalvošana distanču "Stirnu buks", "Lūsis" un sprinta etapa "Stirnu buka Kalnu karalis/karaliene" uzvarētājiem vecumā grupās un sacensību seriāla kopvērtējumā!

 

Ieejas biļete dienas pasākumā: 5,-Eur, bērniem, kuri varēs iziet pa „Susura vārtiņiem” – ieeja brīva

Biļetes var iegādāties www.bilesuserviss.lv vai Šlokenbekas muižā pasākuma dienā. 

 

Visas dienas garumā darbosies āra kafejnīca. Lai izbaudītu svētkus bez steigas, ir iespējams rezervēt naktsmītni muižas viesnīcā par īpašām cenām (tālr. 25155225)

Pasākumu organizē Biedrība Engures sportam, Engures novada dome un PSIA „Šlokenbekas pils”. Pasākuma norisē var būt izmaiņas.

Sīkāka informācija par skrējienu: www.stirnubuks.lv

Par pasākumu un kultūras programmu: info@slokenbeka.lv, tālr.29904147

Komentārs par rakstu: Ielūdzam uz svētkiem Šlokenbekas muižā 22.augustā!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!