Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tuvojas Eiropas lielākā piena paku laivu regate

07.08.2015

Atzīmējot vasaras karstākās dienas un svinot gada atraktīvāko notikumu uz ūdens, ikviens vēl var pieteikties dalībai Baltais piena paku laivu regatē, kas 29.augustā jau trīspadsmito reizi norisināsies Jelgavā.

Tukšas piena pakas, ģeniāla ideja, atraktīva komanda un pavisam nedaudz piepūles. Šī ir galvenā formula, kas uz Lielupes ūdeņiem ļaus cīnīties par uzvaru izvēlētajā kategorijā. Komandas dalībai aicinātas pieteikties līdz 16. augustam, bet jau šobrīd pasākums solās būt īpaši krāšņs, pateicoties komandām, kas jau paspējušas pieteikties. To vidū gan uzņēmumi, gan draugu grupas, biedrības un skolas. Ar regates nolikumu un pieteikuma anketu ir iespējams iepazīties mājas lapā www.festivali.jelgava.lv.

 

Kā ierasts, piena paku laivu regatē tiks vērtēta atraktivitāte, oriģinalitāte, komandas gars un spēja uz visu palūkoties ar smaidu. Balvas tiks sadalītas tādās nominācijās kā Oriģinālākā laiva, Visatraktīvākā komanda, Inovatīvākā laiva, Treknākais piena plosts un meklēsim uzvarētāju arī kategorijā „Pilnīgs sviests”.

Paralēli piena paku laivu regatei norisināsies ūdenssporta paraugdemonstrējumi un kanoe laivu sacensības, bet vakarā uz svētku skatuves kāps grupa Pienvedēja piedzīvojumi, Normunds Rutulis un līdz pat pusnaktij visi varēs līksmot svētku ballē.

42’000 Baltais piena pakas dalībniekiem dāvina svētku lieldraugs A/S „Tukuma piens.”

Paralēli regatei Hercoga Jēkaba laukumā norisināsies jau 15. Vispārējie Latvijas Piena, Maizes un Medus svētki, kas no plkst. 10:00 līdz 17:00 vienkopus pulcēs Latvijas labākos biškopjus, maizniekus un citus veselīgo produktu ražotājus. Neiztikt arī bez amatnieku veltēm, sacensībām, degustācijām, konkursiem un līksmiem koncertiem. Svētkos sev pa prātam nodarbošanos atradīs kā lieli, tā mazi.

 

XIII BALTAIS Piena paku laivu regati un XV Vispārējos Piena, Maizes un Medus svētkus rīko Jelgavas pilsētas dome un pašvaldības iestāde „Kultūra”.

 

Sandis Kalniņš

Projektu vadītājs

JPPI „Kultūra”

 

Komentārs par rakstu: Tuvojas Eiropas lielākā piena paku laivu regate

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!