Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

IV Latvijas Papīra svētki. Līgatnes papīrfabrikai- 200

30.07.2015

8. augustā Līgatnē svinēsim jau ceturtos Papīra svētkus, kas šogad norisēs papīrfabrikas 200. jubilejas gada zīmē.

Svētku viesi aicināti piedalīties radošajās papīra darbnīcās, apmeklēt svētku tirdziņu, sacensties papīra lidmašīnu sacensībās, doties ekskursijās uz Līgatnes papīrfabriku un izstaigāt Līgatnes takas un alas.

Dienu aizsāksim plkst. 11:00 ar tirdziņu un meistardarbnīcām skvēriņā pie Līgatnes kultūras nama. Svētku viesiem būs iespēja savām rokām izliet papīra lapu, pagatavot papīra foto-rāmīti un papīra balerīnu, kļūt par apģērbu modelētāju papīra lellēm, izgatavot papīra zoodārzu, izmēģināt spalvu kaligrāfijas darbnīcā un piedalīties papīra lidmašīnu sacensībās.

 

Vienlaikus visi līgatnieši un Līgatnei piederīgie- tie, kas šeit dzimuši, dzīvojuši, skolā gājuši, mīlējuši, viesojušies vai vienkārši- sirdī līgatnieši, ir aicināti piereģistrēties līgatniešu skaitīšanā.

 

Kultūras nama lielajā zālē dienas programmā no plkst. 11:00- Līgatnes kinohronika, kur melnbaltos kadros būs iespēja atcerēties senākus laikus un iepazīt fabrikas ikdienu sendienās.

 

Plkst. 12:00, 13:00 un 14:00 ikvienam ir iespēja doties ekskursijā uz papīrfabriku, bet plkst. 13:00 un 15:00 doties pastaigā pa Līgatnes takām un taciņām. Ekskursiju sākums pie Līgatnes tūrisma informācijas centra Spriņģu ielā 2.

 

Plkst. 15:00 gaidīsim ikvienu pie papīrfabrikas jubilejas piemiņas akmens Spriņģu ielā 2. Pirms 25 gadiem akmenī tika ieslēgts līgatniešu vēstījums nākotnei. Nu ir pienācis mirklis to papildināt ar jaunu.

 

Plkst. 16:00 kultūras namā ar muzikālu sveicienu viesus priecēs Nacionālā teātra aktieru ansamblis „Drama”, bet koncerta otrajā daļā uzstāsies Līgatnes amatiermākslas kolektīvi un uzrunas teiks ļaudis, kam bijusi nozīmīga loma papīrfabrikas vēsturē.

Uz tikšanos Līgatnē!

 

Informāciju sagatavoja

Inese Okonova

Līgatnes Kultūras un tūrisma centra vadītāja

 

Komentārs par rakstu: IV Latvijas Papīra svētki. Līgatnes papīrfabrikai- 200

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!