Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicina pieteikties Eiropā lielākajai Piena paku laivu regatei

03.07.2015

Sākusies pieteikšanās BALTAIS Piena paku laivu regatei, kas norisināsies 29. augustā Jelgavā. Tukšās piena pakas, nedaudz piepūles, kreatīva ideja un ģeniāla komanda ir galvenie pamatnoteikumi, lai kļūtu par regates dalībnieku un dotos braucienā pa Lielupes ūdeņiem. Šī vienkāršā formula ļaus cīnīties par uzvaru dažādās kategorijās XIII BALTAIS Piena paku laivu regatē, kuru atbalsta AS „Tukuma Piens”.

Komandas dalībai aicinām pieteikties līdz 16. augustam. Ar regates nolikumu un pieteikuma anketu ir iespējams iepazīties mājas lapā www.kultura.jelgava.lv un www.festivali.jelgava.lv

Eiropā lielākā Piena paku laivu regates pirmsākumi meklējami 2003. gadā, kad Piena, Maizes un Medus svētku ietvaros Lielupē notika piena iepakojumu plostu parāde, kurā piedalījās 10 plosti. Šim nolūkam tika izmantotas apmēram 15000 piena pakas. Divpadsmit gadu laikā esam kļuvuši pieredzes bagātāki, uzkrājuši zināšanas, atraduši draugus un domubiedrus piena baudītāju vidū, tāpēc šogad laivu būvniecībai jau izmantosim vairāk nekā 40’000 BALTAIS piena pakas, ko dāvina A/S „Tukuma piena kombināts.”

 

Laivas izgatavot un piedalīties regatē var ikviens interesents – draugu kompānijas, uzņēmumi u.c.. Laivu būvētājiem svarīgi ir atcerēties, ka laivas ir atļauts darbināt tikai ar cilvēka spēka palīdzību. Dažāda veida motoru, saspiesta gaisa vai citu enerģijas avotu izmantošana nav atļauta. Visas komandas piedalīsies parādes braucienā un sacentīsies dažādās nominācijās: Oriģinālākā laiva, Visatraktīvākā komanda, Ātrākā laiva, Inovatīvākā laiva, „Pilnīgs sviests” un vēl citās.

XII BALTAIS Piena paku laivu regati un XIV Piena, Maizes un Medus svētkus rīko Jelgavas pilsētas dome un pašvaldības iestāde „Kultūra”.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Marta Zīverte

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Kultūra"

 

Komentārs par rakstu: Aicina pieteikties Eiropā lielākajai Piena paku laivu regatei

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!