Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē

12.06.2015

Šajā nedēļas nogalē gan mūsu pusē, gan arī citur Latvijā visi tiek īpaši aicināti baudīt Latvijas laukus. Gan sestdien, 13.jūnijā, gan svētdien, 14.jūnijā visas dienas garumā gandrīz 100 lauku saimniecības Latvijā atvērs savas durvis viesiem, piedāvājot degustācijas, ekskursijas un citus izklaides pasākumus.

Lauku tūrisma asociācijas „Lauku ceļotājs” organizētajā akcijā „Atvērtās dienas laukos” no Tukuma puses piedalās un ciemos aicina zvejnieku sēta „Dieniņas” Bērzciemā, kur būs iespēja vērot teātra izrādi, baudīt mielastu, kā arī iegādāties kūpinātas zivis. Tie, kas vēlēsies, tiks likti arī pie darba, lai labāk izprastu zvejnieku ikdienu. Adrese: „Dieniņas”, Bērzciems, Engures novads. Tālrunis informācijai: 2667628. Arī Salmu darbnīca Tukumā piedalās akcijā. Te būs iespēja apskatīt no salmiem darinātās skulptūras, kā arī pirātu kuģi un citus tēlus jaunajā ekspozīcijā „Uz Tobago” un noklausīties saimnieku stāstījumā. Adrese: Dārzniecības iela 4a, Tukums.

 

Tālrunis informācijai: 29495746. Savukārt Biohumusa ražotne „BIOEC”, Smārdes pagastā, iepazīstinās apmeklētājus ar uzņēmumu, kā arī būs iespēja iegādāties produkciju ar ievērojamām atlaidēm. Adrese:”Roguļi”, Smārdes pagasts, Engures novads. Tālrunis informācijai: 29241335. Madaras Bartkevičas keramikas darbnīcā „Saules ceplis”, kas atrodas netālu no Baskāju takas, ikvienu gaidīs zāļu tēja un bezmaksas ieeja darbnīcā, bet par nelielu samaksu būs iespēja padarboties ar mālu un izgatavot arī kaut ko priekš sevis. Adrese: ”Margrietas”, Smārdes pagasts, Engures novads. Tālrunis informācijai: 26072594. Jaunpils puses zemnieku saimniecība „Rogas” piedāvās iepazīties ar saimniecību, kā arī līdzdarboties sviesta kulšanā un siera gatavošanā. Adrese: „Rogas”, Jaunpils pagasts, Jaunpils novads. Tālrunis informācijai:29199848. Vairāk informācijas arī par piedāvājumiem citur Latvijā www.celotajs.lv/atvertasdienas.

Ja sestdien, 13.jūnijā esat Tukumā, noteikti apmeklējiet Tukuma Audēju darbnīcu, kur pulksten 12.00 tiks atklāta izstāde „Portrets tekstilā”. Izstāde solās būt neparasta, jo aplūkojamajos darbos būs izmantotas dažāda veida tehnikas, kā, piemēram, tradicionālā un digitālā aušana, kausējumi, trīsdimensionāli vilnas vēlumi un dažādas autortehnikas. Adrese: Tidaholmas iela 3, Tukuma. Vairāk informācijas www.tukumamuzejs.lv, tālrunis 63125539, 2562267.

 

Savukārt sestdienas, 13.jūnija vakarā visi tiek aicināti uz Dabas koncertzāli Rūšu pļavās, tepat netālu no Milzkalna. No pulksten 19.00 te darbosies izziņas darbnīcas, bet pēc saulrieta visus priecēs koncerts. Izziņas un radošās laboratorijas, kā arī muzikālās dabas koncertzāles priekšnesums sniegs atbildes uz jautājumiem par dabiskās pļavas un tās botānisko vērtības saglabāšanu. Tāpat būs izdzīvojams pļavas dedestiņas stāsts. Nākot uz koncertu, līdzi vēlams paņemt segu vai krēsliņu. Adrese: „Rūši, Smārdes pagasts, Engures novads. Vairāk informācijas: www.dabaskoncerts.lv

 

Gaidīsim ciemos! Uz Tukumu pēc smukuma!

Informāciju sagatavoja:

Agnese Atte, Tukuma TIC ceļojumu organizatore

 

 

Komentārs par rakstu: Nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!