Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tūrisma rallijs „Lejaskurzemes tūre tautiskā stilā”

10.06.2015

2015. gada 1. augustā aicinām uz www.atputasbazes.lv rīkoto tūrisma ralliju „Lejaskurzemes tūre tautiskā stilā”. Sākums suitu zemes galvaspilsētā – Alsungā. Dienas garumā raudzīsim, kāda bija senā Bandava, Piemāre un Duvzare. Būsim piejūrā: Jūrkalnē un Pāvilostā. Apmeklēsim lieliskās Kurzemes mazpilsētiņas: Grobiņu, Bārtu, Priekuli, Durbi un Aizputi; pabūsim Liepājā. Mēģināsim saprast, kā Kurzemes ļaudīm klājies laikmetu griežos, kā nācies sadzīvot ar svešajām varām, kas cita pēc citas pārstaigājušas šo zemīti, kā nācies cīnīties par savas tautas identitātes saglabāšanu.

Godājot Kurzemi, šajā tūrisma rallijā aicinām dalībniekus gan iekšējā izjūtā, gan ārējā veidolā būt tautiskiem. Priecāsimies, ja kādam būs iespēja uzvilkt īstu tautas tērpu. Ja tāda nav, lieliski noderēs arī kaut balts krekls vai vēl kas, raksturīgs katram savai tautai. Arī mašīnu rotāšanā šoreiz īsti vietā būs ozolu zari, savas valsts karodziņš un simts citu lietu, kas raksturīgas tieši jums, pārstāvot savas tautas neatkārtojamību .

 

Starts Alsungā no 08.00 līdz 10.00.

Finišs no 18.00 līdz 20.00 Liepājā, Jūrmalas parkā pie Gulbīšu dīķa (no Kūrmājas prospekta pagrieziens pa kreisi uz Vites ielu). Noslēguma pasākums 21.00 centrālajā pludmalē pie pludmales kafejnīcas RED SUN BUFFET  – ar netālu esošo autostāvvietu un telšu vietām. Noslēguma pasākumu vadīs populārais Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts (viņš arī Manfrēds Ķirsis „Ugunsgrēkā”;) pirms un pēc tam ballītē spēlēs Liepājas muzikanti Toma Bokuma (Okartes skatuves dalībnieka) vadībā. 

 

Šis tūrisma rallijs sola vēl nebijušu draudzību un vienotību savas zemes izjūtā. Tiekamies!

 

Tūrisma ralliju „Lejaskurzemes tūre tautiskā stilā” atbalsta Alsungas, Ventspils, Pāvilostas, Liepājas, Grobiņas, Priekules, Durbes, Aizputes novadu pašvaldības, Tūrisma informācijas centri un muzeji.

www.turismarallijs.lv

 

 

Komentārs par rakstu: Tūrisma rallijs „Lejaskurzemes tūre tautiskā stilā”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!