Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Rundāles pilī būs skatāma īrisu un peoniju kolekcija

02.06.2015

Rundāles pils muzejs arī šajā sezonā parūpējies par iespēju priecēt apmeklētājus ar bezmaksas ziedu izstādēm. No 5. līdz 7. jūnijam pirmā stāva vestibilā būs apskatāma īrisu izstāde, bet no 10. līdz 14.jūnijam – peoniju krāšņie ziedi.

No 5. līdz 7.jūnijam pils pirmā stāva vestibilā zemos, vidējos un lielziedu īrisus varēs apskatīt vienkopus. Ar savām kolekcijām izstādē piedalīsies selekcionāre Ilga Viņķele un kolekcionāre Gunta Jēkabsone. Tirdzniecības laukumā (pie kastaņu alejas) būs iespējams iegādāties īrisu stādus.Savukārt no 10. līdz 14.jūnijam savu peoniju kolekciju pilī atrādīs Andris Berkins no Kroņauces.

 

Svētku brīvdienās (22., 23., 24. jūnijā) muzeja darba laiks no 10:00 līdz 18:00, nedēļas nogalēs parks atvērts no 10:00 līdz 21:00

 

Rundāles pils speciālisti šobrīd gatavojas Dārza svētkiem 27.jūnijā. Šogad tie tiks aizvadīti rožu zīmē. Būs pagājuši desmit gadi, kopš dārzā iestādīta pirmā roze. Desmit gadi ir pietiekoši ilgs laiks, lai veidotos pieredze kopšanas specifikā, kā arī jaunas atziņas par rožu dārza koncepcijas izmaiņām.

„Rožu dārza desmitgade ir kā pierādījums un apliecinājums tam, ka esam izturējuši un, neskatoties uz salā cietušo stādu zaudējumiem, esam guvuši pieredzi un izveidojuši īstu rožu muzeju” atzīmē muzeja direktors Imants Lancmanis.

Aicinām ciemos bērnus, pieaugušos, ģimenes, dārzu mīļotājus un ikvienu interesentu. Visas dienas garumā darbosies bērnu karuselis, būs krāšņa teātru, koncertu programma uz skatuves, darbosies radošās darbnīcas un tirdziņš. Azartiskākie svētku apmeklētāji aicināti piedalīties orientēšanās spēlē Iepazīsti Rundāles pils dārzu. Vakara noslēgumā dārzu piepildīs čellu trio Melo M koncerts.

Svētku dienā ieeja dārzā pieaugušajiem 4.00 EUR, bērniem 2.00 EUR, sīkāka informācija www.rundale.net

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ruta Bemberga

Rundāles pils muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Komentārs par rakstu: Rundāles pilī būs skatāma īrisu un peoniju kolekcija

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!