Ceturtdiena, 18. Aprīlis, 2024
Laura, Jadviga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Mārupes skvērā iekurs brīvdabas pirti un rīkos tirdziņu!

01.06.2015

Svētdien, 7.jūnijā, Konrādu ielas skvērā Mārupē notiks mājražotāju un amatnieku tirdziņš ar plašu izklaides programmu, tostarp brīvdabas pirti un kublu!

Jau nākamajā svētdienā, Konrādu ielas skvērā aiz Mārupes kultūras nama, norisināsies šogad jau otrais mājražotāju un amatnieku tirdziņš.

 

Pirmais tirdziņš šogad tika rīkots 4.maijā, Mārupes tūrisma sezonas atklāšanas ietvaros. Pasākums guva lielu atsaucību un pēc iedzīvotāju lūguma, nolemts turpmāk rīkot tirdziņus Konrādu ielā katra mēneša pirmajā svētdienā. Katram tirdziņam organizatori sarūpēs papildus aktivitātes, veltītas kādai īpašai tēmai.

 

Svētdien, 7.maijā no plkst. 10:00 līdz 17:00 ikviens tiek aicināts uz Konrādu ielu, kur apmeklētājus priecēs izmeklēta un kvalitatīva pašmāju mājražotāju, zemnieku, mazo ražotāju un amatnieku produkcija no tuviem un tāliem Latvijas novadiem.

 

Šoreiz apmeklētājiem skvērā tiks novietota un iekurta pārvietojamā pirts un kubls, savukārt zinoši pirtnieki no pirts skolas Lielzemenes iepazīstinās ar rituāliem un tradīcijām. Pasākuma viesi, ja vien to vēlēsies, varēs baudīt pirts priekus turpat uz vietas, Konrādu ielas skvērā!

 

Īpaši tiek gaidītas ģimenes ar bērniem, jo tiks sarūpētas radošās darbnīcas, ziepju vārīšanas meistarklases, lielformāta galda spēles, radoši pozitīvais fotoplacis un citi pārsteigumi.

 

Tirdziņu rīko Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība, kas plašāk pazīstama ar projektu “Latvijas Mājražotāji” ar Mārupes novada domes un Biedrības sadarbības partneru atbalstu.

 

Mājražotāji, saimniecības un amatnieki, ēdinātāji, kā arī iespējamie sadarbības partneri un atbalstītāji, aicināti pieteikties dalībai pasākumā, rakstot uz majrazotaji@gmail.com

 

Tirdziņi omulīgajā skvērā ar bērnu rotaļu laukumu būs kā lielisks papildinājums plašajai kultūras un izklaides programmai, kas šogad noris Mārupes novadā, par godu novada 90.gadskārtai.

 

Vairāk informācijas Biedrības mājas lapā www.latvijasmajrazotaji.lv, sociālajos tīklos, pie Biedrības informatīvajiem partneriem un lielākajos medijos.

 

Papildinformācija:

Agris Locs

Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība

Valdes Priekšsēdētājs

 

tālrunis 27057686

majrazotaji@gmail.com

www.latvijasmajrazotaji.lv

Komentārs par rakstu: Mārupes skvērā iekurs brīvdabas pirti un rīkos tirdziņu!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!