Pirmdiena, 22. Aprīlis, 2024
Armanda, Armands
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Kārtējā lielā karpa Tērvetes ūdenskrātuvē

27.05.2015

Aizvadītajā nedēļas nogalē no AS "Latvijas valsts meži" apsaimniekotās Tērvetes ūdenskrātuves ūdeņiem izvilkta 9.43 kg smaga un 92 cm gara karpa. Lieliskais loms ticis rīdziniekam Vladislavam Antišinam.

Lielā karpa izvilkta 23. maija vakarā, un copes mērķis bijis tikai un vienīgi karpas, kas arī veiksmīgi tika sasniegts. Ap pulksten 20:00 tika konstatēts - loms būs! Ar lielo zivi makšķerniekam gan nācies nedaudz piepūlēties, tomēr brangā karpa padevās pēc aptuveni desmit minūšu ilgas spēkošanās. Šajā reizē gan lielajai karpai bija veicies vairāk, nekā citu makšķernieku izvilktajām zivīm, un kā atzīst makšķernieks Vladislavs, tad pret karpām viņš izturas draudzīgi - tās tiek noķertas, tiek fiksēts svars un garumus, bet pēc tam zivi atlaiž atpakaļ ūdenstilpē.

 

Tērvetes ūdenskrātuves ūdeņi ik palaikam pārsteidz makšķerniekus ar kādu varenu lomu. Tā jaunajā spiningošanas sezonā copes entuziastiem lieliski veicies, izvelkot brangas līdakas. Un, lūk, arī kārtējo reizi pierādījies, ka šajā ūdenstilpē mīt patiesi iespaidīga izmēra karpas.

Ne asakas!

 

Mammadaba aicina izbaudīt patīkamu atpūtu dabā!

Informāciju sagatavoja Laura Zalcmane, Tērvetes dabas parka informācijas centra vadītājas vietniece, mob. 29887140

Komentārs par rakstu: Kārtējā lielā karpa Tērvetes ūdenskrātuvē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!