Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Nūjošanas pasākums “Nūjosim Āraišos 2015”

20.05.2015

23. maijā notiks nūjošanas pasākums, kas iezīmēs starptautisko nūjošanas dienu - “Nūjosim Āraišos 2015”. Tajā piedalīties aicināti visi – gan tie, kam ir iepriekšēja pieredze, gan tie kam tādas nav, arī bērni.

Pulcēšanās pl.11:00 Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā. Nūjot varēs divās distancēs: 5 km veselības aplis, kas ved gar Āraišu galvenajiem tūrisma objektiem – Āraišu baznīcu, vējdzirnavām, Drabešu muižu un Āraišu arheoloģisko muzejparku, 13 km nūjošanas pārgājiens, kas ies gan gar kultūrvēstures objektiem, gan vīsies cauri ainaviskajai apkārtnei.

 

Nūjošanas apmācību un pārgājienu vadīs: Starptautiskās Nūjošanas federācijas valsts trenere Linda Andrusa. Linda regulāri paaugstina meistarību un instruktores kvalifikāciju dažādos starptautiskos nūjošanas semināros un meistarklasēs pie atzītākajiem nūjošanas speciālistiem. Nodarbībās viņa pielieto vismūsdienīgāko nūjošanas tehniku un nūjošanas mācību metodiku. Aigars Skrastiņš un Madara Zaķe, B.XC.S biedrības biedri un nūjošanas entuziasti.

 

Programma: 11:00-12:00 Dalībnieku reģistrēšanās 12:00-12:20 Nūjošanas apmācība un iesildīšanās 12: 30 Došanās trasēs Darbosies āra kafejnīca “Runčuks” Dalība: Pieaugušajiem dalības maksa; 1 eiro par mazo apli un 3 eiro par lielo, bērniem dalība bez maksas. Tiem, kam pašiem nav nūjas varēs iznomāt uz vietas (2 eiro) Iepriekšēja pieteikšanās sūtot e-pastu eriks.bauers@gmail.com vai uz vietas.

 

Komentārs par rakstu: Nūjošanas pasākums “Nūjosim Āraišos 2015”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!