Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ar velobraucienu atklāj aktīvā tūrisma sezonu Smiltenes novadā

20.05.2015

16. maija rītā viesu nama ‘’Cērtenes dzirnavas’’ priekšā pulcējās vairāk nekā 40 aktīvi Smiltenes novada iedzīvotāji, kas nebaidoties no lietus un 30 km garās distances pa zemes ceļiem, bija gatavi ‘’Ieriteņot vasarā’’ un atklāt aktīvā tūrisma sezonu Smiltenes novadā.

Lai arī īsi pirms pasākuma sākuma vēl lija lietus, līdz ar pasākuma atklāšanu pamazām no mākoņiem iznira saule, kas brauciena otrajā daļā jau labi sasildīja brauciena dalībniekus. Velobrauciena maršruts veda pa Blomes un Brantu pagastiem, garām dažādām vēsturiskām vietām, Blomes Pasaku ozolam, Riņģu brāļu draudzes namam un Strantes vējdzirnavu skaistajiem pakalniem. Kopīgi uzdevumi, kontrolpunktu meklēšana, aktīva atpūta dabā, iepazīstot vēl nezināmas mūsu novada vietas, laba kompānija un silts cienasts sagaidīja visus pasākuma dalībniekus.

 

Uz pasākumu bija ieradušies arī Vidzemes Tūrisma asociācijas pārstāvji, Raitis Sijāts un Jānis Sijāts, kas iepazīstināja klātesošos ar Vidzemes asociācijas izdoto Latvijas velomaršrutu karti un veltīja šo dienu, lai izmēģinātu velo maršrutu ‘’Apriteņo Smiltenes ezerus’’.

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs saka lielu paldies visiem pasākuma dalībniekiem un sadarbības partneriem, jo īpaši Santai Paeglei no ‘’Sports S’’, Andim Dreimanim no viesu nama ‘’Cērtenes dzirnavas’’, Vidzemes Tūrisma asociācijai un Agijai Sinkai no kafejnīcas ‘’Trīs pipari un kūkas’’.

 

Informāciju sagatavoja:

Modris Apsītis

Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra

Tūrisma speciālists

 

Komentārs par rakstu: Ar velobraucienu atklāj aktīvā tūrisma sezonu Smiltenes novadā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!