Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tērvete prot pārsteigt

13.05.2015

16. maijā Tērvetē vairākās novada vietās svinēs tradicionālos tūrisma sezonas atklāšanas svētkus.

No pulksten 12 Tērvetes dabas parkā modinās pasaku - pa takām un taciņām plūdīs „dziesmu” upe Zemgales reģiona koru izpildījumā. Atrakciju laukuma Lutauša pļavā lielus un mazus priecēs iemīļotie rakstnieces Annas Brigaderes pasaku lugu tēli – Meža māte, princese Zeltīte, Sīkstulis un viņa Kalpone, jestrā Sila raganiņa, čaklās Rūķu saimes pārstāvji un „Pasaku Nams” ar muzikāli teatralizēto priekšnesumu. Parka apsaimniekotāji AS „Latvijas valsts meži” šajā dienā visiem parka apmeklētājiem dāvina parka ieejas brīvbiļetes.

Savukārt lauku mājās Dzintarlāči, kuru kolekcijā ir gandrīz 400 dažādu tulpju šķirņu, jau ceturto reizi aicinās ciemos savā lauku sētā, lai dalītos priekā par košajām krāsām tulpju laukā un mājīgā gaisotnē baudītu citas aktivitātes. No plkst. 10.00 visas dienas garumā mājražotāji piedāvās nodegustēt un iegādāties savu preci. Būs pieejams jaunais tulpju katalogs un jau laikus varēsiet pasūtīt tulpju sīpolus. Plkst. 12.30 Vītiņu amatierteātra „Mežrozīte” brīvdabas izrāde, pēc tās savu varēšanu izrādīs tautas deju kolektīvi: „Čiekurs” (Rīga), „Liepavots” (Koknese) un „Avots” (Tērvete). Apmeklētāji varēs baudīt uz ugunskura gatavotu zupu un svētku kūku.

 

 Plkst.17:00 Tērvetes brīvdabas estrādē uzstāsies Latvijā iemīļotie skatuves mākslinieki Žoržs Siksna, Roberto Meloni un Kaspars Antess, klausītājiem piedāvājot sirsnīgu un jautru koncertšovu „Trīs mīlas musketieri”. Plkst.22 zaļumballe kopā ar grupu „Sākums”.

 

Sagatavoja Ilona Līduma, Tērvetes TIC vadītāja

 

Komentārs par rakstu: Tērvete prot pārsteigt

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!