Piektdiena, 27. Janvāris, 2023
Ildze, Ilze, Izolde
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Spiningošanas sezonas sākumā kožas prāvas līdakas

11.05.2015

Šī gada spiningošanas sezonas sākums īpaši veiksmīgs izvērties Tērvetes ūdenskrātuves makšķerniekiem - jau pirmajās dienās šajā AS “Latvijas valsts meži” apsaimniekotajā ūdenstilpē tika izvilktas vairākas iespaidīga izmēra līdakas, un to skaits ar katru dienu arvien turpina pieaugt.

Turklāt, pieaug arī izvilkto līdaku svars, un pagājušajā nedēļas nogalē tika fiksēts jaunatklātās sezonas līdz šim lielākais loms - 10,2 kg smaga un 112 cm gara līdaka, kas laimīgajam makšķerniekam uz āķa uzkodusies, spiningojot no krasta.

Ne mazāk lieliski lomi izdodas arī, spiningojot no laivas – šādi no Tērvetes ūdenskrātuves ūdeņiem pagājušonedēļ izmānīta 8 kg smaga un 96 cm gara līdaka. Šis loms ir vietējā tērvetnieka Mārtiņa Viznera lepnums, un viņš atzīst, ka ar tik lielu līdaku viņam veicies pirmoreiz, lai gan sevi varot dēvēt par pieredzējušu makšķernieku. Līdaka uzķērusies uz voblera ēsmas.

 

Ikviens copes entuziasts ir aicināts apliecināt savas makšķernieka prasmes arī atklātajā spiningošanas čempionātā, kas vasaras garumā norisināsies visās AS “Latvijas valsts meži” apsaimniekotajās ūdenskrātuvēs – Kaņiera ezerā (16.maijs), Lielauces ezerā (30. maijs), Zebrus ezerā (13.jūnijs), Tērvetes ūdenskrātuvē (4.jūlijs) Gulbju ezerā (15.augusts) un noslēguma posms 5.septembrī - Kaņiera ezerā.

 

Ne asakas!

Mammadaba aicina izbaudīt nesteidzīgu atpūtu dabā!

 

Informāciju sagatavoja Laura Zalcmane, Tērvetes dabas parka informācijas centra vadītājas vietniece.

Komentārs par rakstu: Spiningošanas sezonas sākumā kožas prāvas līdakas

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!