Sestdiena, 4. Februāris, 2023
Veronika, Daila
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Brīvdienās kopā ar Sprīdīti - uz Laimīgās zemes Gaisa takām

07.05.2015

Sestdien, 9. maijā no plkst. 15 AS „Latvijas valsts meži” apsaimniekotajā Tērvetes dabas parkā, kas ir viena no iecienītākajām ģimeņu atpūtas vietām Latvijā, tiks atklātas “Laimīgās zemes Gaisa takas”, kas darinātas no virvju un koka konstrukcijām un atrodas desmit un astoņus metrus virs zemes.

Tiek aicināts ikviens interesents - gan liels, gan mazs - izmantot iespēju iejusties Annas Brigaderes radītā pasaules atklājēja Sprīdīša ādā un pa Gaisa takām doties aizraujošā ceļojumā uz Laimīgo zemi, ceļā izbaudot tādus pašus piedzīvojumus kā Sprīdītis. Piemēram, tikties ar Meža māti, Lutausi, uzveikt pašu Nelabo un ļauties citiem aizraujošiem priekiem.

Atrakcija ir paredzēta pirmsskolas un skolas vecuma bērniem un jauniešiem, bet izbaudīt to varēs arī pieaugušie, jo mūsu devīze ir: “To var ikviens!”

Virvju parku “Laimīgās zemes Gaisa takas” Tērvetes dabas parka teritorijā ir radījis uzņēmums SIA “Rekta”, kas apvieno nozares profesionāļus, kuri specializējušies dažādu koka konstrukciju būvē un apsaimniekošanā, atrakciju parku izveidē, kā arī tematisko pasākumu plānošanā un rīkošanā.

 

Uzņēmums Rekta ir organizāciju ACCT (Association for Challenge Course Technology) un ERCA (European Ropes Course Association) biedrs. Šīs organizācijas apvieno speciālistus un uzņēmumus, kas izstrādā piedzīvojumu parku būvēšanas tehnoloģijas un noteikumus, kā arī kontrolē to darbību.

 

Informāciju sagatavoja Tērvetes dabas parka informācijas centrs

 

Komentārs par rakstu: Brīvdienās kopā ar Sprīdīti - uz Laimīgās zemes Gaisa takām

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!