Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Maijs - velo mēnesis Smiltenes novadā

28.04.2015

6. maijā Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrs aicina Smiltenes novada izglītības iestādes, skolēnus un to vecākus iesaistīties starptautiskajā akcijā ‘’Ar riteni uz skolu’’.

Aicinām vecākus atbalstīt savus bērnus un šajā dienā kopīgi doties uz skolu ar velosipēdu vai kājām. Mājās un skolās pastāstīt par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Pievērst bērnu uzmanību cilvēka darbības ietekmei uz vidi, to, kā dodoties uz skolu vai darbu ar kājām vai velosipēdu, mēs rīkojamies videi un dabai draudzīgi. Domāsim par savu bērnu veselību un dzīvi tīrākā vidē.

Savukārt, nedēļu vēlāk, 15. maijā visus pieaugušos aicinām pievienoties akcijai ‘’Ar riteni uz darbu’’un šajā piektdienā pilsētas ielas piepildīt ar smaidīgiem un dabai draudzīgiem velobraucējiem un kājāmgājējiem.

 

Bet nākamajā dienā, 16. maijā visus kopīgi aicinām pievienoties kopīgi atklāt aktīvo tūrisma sezonu ar velobraucienu ‘’Ieriteņo vasarā’’.

31. maijā akcijas “Balta, balta mana sirds” ietvaros aicinām piedalīties foto orientēšanās aktivitātēģimenēm“Sapņu ķērājs”, Smiltenē.

Aicinām sekot līdzi plašākai informācijai Smiltenes pašvaldības mājaslapā, sociālajos tīklos, afišām u.c.

Zibakcija – aicinām mēneša ietvaros uzņemt bildes ar velosipēdiem – minot, braucot, stumjot, dodoties piedzīvojumos, dabā, uz darbu vai skolu u.c. un sūtīt uz tourism@smiltene.lv

 

Informāciju sagatavoja:
Modris Apsītis
Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra
Tūrisma speciālists

Komentārs par rakstu: Maijs - velo mēnesis Smiltenes novadā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!