Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pasaku nakts svētki Tērvetē

27.04.2015

Pirms garajām pavasara svētku brīvdienām 30.aprīļa vakarā Tērvetes dabas parkā, ko apsaimnieko Latvijas valsts meži, no plkst. 19 līdz pusnaktij norisināsies ikgadējais pasākums Pasaku nakts svētki jeb tautā dēvētā Valpurģu nakts.

Arī šogad īpaša uzmanība tiks pievērsta bērnu auditorijai – plkst 19 pavasara svinēšana iesāksies Rūķu sētā ar Krēslas stundu. Lielajā koka tornī būs iemitinājies Rūķu pūķis, te ģimenes un bērni varēs piedalīties ērmotās un jautrās mijkrēšļa izdarībās. Savukārt no plkst. 21 Pasaku mežā, sveču gaismas pielietajā Raganu silā naksnīgo sajūtu baudītājus sagaidīs noslēpumainās un jautrās Sila raganiņas, bet atraktīvais Velniņš palīdzēs „ielūkoties nākotnē”. Līdzās esošajā Atrakciju laukumā svētku dalībniekus priecēs dejotāji no Rundāles un Auces, estrādi pieskandēs bungas un dūdas. Īpašu noskaņu un prieku apmeklētājiem sniegs populārās grupas “Triānas Parks” koncerts. Svētku kulminācija sagaidāma plkst. 23:00 ar krāšņu gaismas šovu.

 

Apmeklētāji aicināti ierasties interesantos tērpos, līdzi ņemot lukturīšus un labu omu. Atraktīvākās un interesantākās maskas saņems balvas. Līdz pusnaktij kursēs Pasaku bānītis.

Ieeja ar Tērvetes dabas parka ieejas biļetēm.

 

Informācija: www.mammadaba.lv

 

Informāciju sagatavoja Ilona Līduma, Tērvetes TIC vadītāja

Komentārs par rakstu: Pasaku nakts svētki Tērvetē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!