Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicina iepazīt garo, balto mākoņu zemi – Jaunzēlandi

21.04.2015

30.aprīlī, pl. 18:00, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī notiks ikmēneša tematiskais tūrisma vakars “Garo, balto mākoņu zeme - Jaunzēlande”. Vakara viesis Rikardo Platenbergs dalīsies savos iespaidos un atklājumos par šo valsti, kur pavadījis nepilnus trīs gadus gan strādājot, gan ceļojot.

Atzīmējot Jelgavas 750 gadu šogad tematiskajos tūrisma vakaros dalīties ar savu ceļojumu pieredzi tiek aicināti jelgavnieki. Aprīļa tematiskajā tūrisma vakarā par saviem piedzīvojumiem Jaunzēlāndē stāstīs Rikardo Platenbergs.

 

Tematiskajā tūrisma vakarā Rikardo atklās to, kā pazemināšana darbā var novest pie drosmīgiem lēmumiem un aizvest uz brīnišķīgām vietām. Dzīves pavērsieni viņu aizveda uz Jeunzēlandi – vietu, ko pamatiedzīvotāji dēvē par garā, baltā mākoņa zemi. Jaunzēlandē Rikardo pavadījis aptuveni divarpus gadus un šajā laikā iepazinis daudzas šīs zemes šķautnes. Klātesošajiem Rikardo pastāstīs par darba meklējumiem, par zaudējumiem un ieguvumiem, par kurioziem un pārpratumiem, par ik dienas dzīvi, vietējo iedzīvotāju draudzību un izpalīdzību, kā arī par neiedomājamo dabas skaistumu. Rikardo stāsta: “Apskatīsim dienvidu salas populārākās un maz zināmākas vietas, kuras, pāršķirstot savās atmiņās, mani vel joprojām apbur. Ceru, šī nelielā ielūkošanās caur atslēgas caurumu uz baltajiem mākoņiem, augstajiem kalniem un zilajiem ūdeņiem kaut nedaudz apburs arī klausītājus.”

 

Tematiskais tūrisma vakars “Garo, balto mākoņu zeme - Jaunzēlande” notiks 30.aprīlī, pl.18:00, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī. Dalības maksa – 1,20 EUR, pirmskolas vecuma bērniem- bezmaksas. Pieteikšanās pa tālruni 63005447 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

Komentārs par rakstu: Aicina iepazīt garo, balto mākoņu zemi – Jaunzēlandi

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!