Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Piesakies fotokonkursa „Jelgavai 750” otrajam posmam

20.04.2015

Ir noslēdzies fotokonkursa „Jelgavai 750” pirmais posms „Ziema”, organizatori gaida pieteikumus „Pavasara” posmam līdz 1. maijam. Ārā viss plaukst un mostas pēc ziemas miega, tiek gaidīti Jelgavas foto košajās pavasara krāsās.

Organizatori uzsver, ka fotokonkursā „Jelgavai 750” augstāk tiks vērtētas bildes, kurās atainoti Jelgavas notikumi un Jelgavas cilvēki ikdienā, darbā un svētkos.

Fotokonkurss norisinās četros posmos visa jubilejas gada garumā. Pēc katra posma tiks apbalvoti labāko darbu autori un izveidota izstāde Jelgavas kultūras namā. Konkursā var piedalīties ikviens fotogrāfs – neatkarīgi no profesionālās sagatavotības.

Konkursa darbi tiks izmantoti arī ceļojošajai fotoizstādei, kas tiks eksponēta Jelgavas sadraudzības pilsētās. Pagājušā gada Jelgavas foto izstāde jau guvusi augstu novērtējumu Magadanā, Belostokā, Ruel-Malmazonā, Nova-Odesā. Līdzīgi fotokonkursi tiek organizēti arī sadraudzības pilsētās, līdz ar to arī jelgavniekiem būs iespēja iepazīt pilsētas, pilsētniekus, tradīcijas, notikumus un arhitektūru.

 

Otrajam posmam – „Pavasaris” – konkursa darbi jāiesniedz līdz 2015. gada 1. maijam.

Dalībnieka anketa un nolikums pieejams JPPI „Kultūra” mājas lapā: http://kultura.jelgava.lv/uzzini/kp-projektu-konkurss/index.php?cmd=1

 

Informāciju sagatavoja:

JPPI „Kultūra”

 

Komentārs par rakstu: Piesakies fotokonkursa „Jelgavai 750” otrajam posmam

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!