Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jelgavas 750. jubilejas pastmarku iespējams iegādāties arī Tornī

08.04.2015

Atzīmējot Jelgavas 750.jubileju, Latvijas Pasts izdevis īpašu pastmarku, kas šogad ir viens no pilsētu raksturojošajiem simboliem. Jelgavas jubilejas pastmarku ir iespējams iegādāties arī Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī.

Pastmarka “Jelgavai 750” ir izdota salīdzinoši nelielā tirāžā – 100000 eksemplāros, tāpēc tie interesenti, kas vēlas iegūt pastmarku savā īpašumā, aicināti nekavēties. Pastmarkas nominālvērtība ir 1,71 eiro – tā atbilst ierakstītas A klases vēstules nosūtīšanai uz jebkuru no Eiropas Savienības valstīm līdz 20 gramiem svara. Uz pastmarkas košās krāsās attēlota stilizēta Jelgavas pilsētas kontūra, kas simbolizē piecus elementus – vēsturi, ūdeni, dabu, smiltis un cilvēku. Pastmarka līdz šim ir raisījusi interesi kā filatēlistu aprindās, tā arī pilsētnieku un viesu vidū, kā oriģināls piemiņas suvenīrs no Jelgavas.

 

No aprīļa Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī ir iespējams iegādāties arī pastmarkas “Šoko Pasts” šokolādes pastkartes nosūtīšanai. “Šoko Pasts” ir speciāli iepakota 100 gramu šokolādes tāfelīte, uz kuras papildus pastkartes sadaļas var uzrakstīt sveicienu, apsveikuma ziņu un nosūtīt to pa pastu. Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī iespējams iegādāties un nosūtīt šokolādes pastkartes ar Jelgavas attēliem. Sūtot šokolādi, tai jāuzlīmē marka sekojošās vērtībās:

pa Latviju – 0.68 eiro;
uz Eiropas Savienības valstīm 1.29 eiro;
pa pasauli 1.57 eiro.

 

Aizpildītu šokolādes pastkarti ar uzlīmētu marku iespējams atstāt Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa 1.stāvā (tūrisma informācijas centrā), kas tālāk pastkarti nogādās līdz Pasta nodaļai, vai arī iemest tuvākajā pasta kastītē pašiem. Šokolādes pastkarte ikvienam saņēmējam būs patīkams pārsteigums un salds sveiciens no Jelgavas.

 

Informāciju sagatavoja

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

Komentārs par rakstu: Jelgavas 750. jubilejas pastmarku iespējams iegādāties arī Tornī

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!