Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Rīgā lekciju lasīs filmu “Iron Sky” un “Dancer in the Dark” producents

04.04.2015

Tero Kaukumaa Rīgā uzstāsies konferencē “Baltic Networking Lab”, kas pulcēs kino, reklāmas, mediju, videospēļu un tiešsaistes platformu profesionāļus.Konferencē “Baltic Networking Lab”, kas norisināsies 15. aprīlī mediju un arhitektūras centrā H2o6

Tero Kaukumaa Rīgā uzstāsies konferencē “Baltic Networking Lab”, kas pulcēs kino, reklāmas, mediju, videospēļu un tiešsaistes platformu profesionāļus.

Tero veidotā filmas “Iron Sky” starpmediju kampaņa ir atzīta par vienu no veiksmīgākajām neatkarīgā kino producēšanas vēsturē. Tā radīja filmai starptautisku atpazīstamību vēl pirms filmēšanas procesa beigām un ļāva piesaistīt projektam vairāk kā vienu miljonu eiro caur kolektīvo finansēšanu (crowdfunding). Šobrīd “Iron Sky Universe” ir attīstījies par franšīzi, kas strādā pie filmas otrās daļas, TV seriāla un tematiskās videospēles.

 

Konferencē “Baltic Networking Lab”, kas norisināsies 15. aprīlī mediju un arhitektūras centrā H2o6, Tero Kaukumaa dalīsies savā pieredzē tiešsaistes resursu integrācijā mūsdienu zīmolu veidošanā, starpmediju (cross-media) kampaņu izstrādē un jaunu biznesa modeļu attīstībā. Ar Baltijas valstu pieredzi pasākumā dalīsies vadošie pašmāju un kaimiņvalstu kinoindustrijas eksperti. Starp tiem - distribūcijas tīkla ACME Film dibinātājs Zilvinas Naujokas un ASV Kinoakadēmijas un Golden Globe balvām nominētais producents Ivo Felt. Pasākumu organizē Latvijas Kinematogrāfistu savienība ar Valsts Kurtūrkapitāla fonda un RISEBA atbalstu.

 

Reģistrēties pasākumam iespējams http://www.kinosavieniba.lv/lab majaslapā.

 

Papildus informācija:

Biedrība Latvijas Kinematogrāfistu savienība ir profesionāla radoša organizācija, dibināta 1962. gadā, šobrīd tajā ir 265 biedri, aptverot visu filmu nozares radošo un vadošo profesiju spektru.

 

Informāciju sagatavoja:

Reinis Kalnaellis priekšsēdis

Latvijas Kinematogrāfistu savienība

Komentārs par rakstu: Rīgā lekciju lasīs filmu “Iron Sky” un “Dancer in the Dark” producents

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!