Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Lielākais Lieldienu tirdziņš Rīgas apkaimēs - Čiekurkalna Krustcelēs

02.04.2015

Svētdien, 5.aprīlī no pulksten 10:00 līdz 17:00 Čiekurkalnā, piecu ceļu – Rusova, Ungura, Čiekurkalna 4.šķērslīnijas un Gaujas ielas krustojumā (Rusova ielā 9) notiks lielākais Lieldienu tirdziņš Rīgas apkaimēs. Jau otrajā Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrības un Twitter komūnas @Shreienbusha rīkotajā tirdziņā pulcēsies veseli 100 tirgotāji no visas Latvijas! 

Līdzīgi kā iepriekš, tirdziņu tā organizatori veido ne vien kā pirkšanas-pārdošanas, bet arī kā kultūras, informējošu un izklaidējošu pasākumu. Jāatzīmē, ka tirdziņa laukumā tiks uzstādītas 6m augstas šūpoles, darbosies vairākas radošās darbnīcas bērniem, trušu aploks, būs pieejamas izjādes ar ponijiem, Amigo atrakciju tūre un Policistu velobiedrības paraugdemonstrējumi. Papildus tiks rīkota velo ekskursija pa Čiekurkalnu pieredzējuša gida pavadībā. Tirgus saucēja un runas vīra lomā iejutīsies Nacionālā teātra aktieris Juris Hiršs.

 

Tirdziņa lieldraugi ir Ezerparka Nami, kuros tieši svētdien norisināsies arī atvērto durvju diena no plkst. 12:00 – 16:00 un mobilo sakaru operators Amigo. Ezerparka Nami pārstāve Linda Veinberga, kuras pārziņā ir jaunais Čiekurkalna dzīvojamo namu un biroju komplekss, teic: “Mēs atbalstām kvalitatīvu un veselīgu, t.s. zaļo dzīvesveidu, un, būvējot jaunās ēkas, jau projektā paredzējām bezmaksas velo novietnes pagrabstāvā. Atbalsts jau otrajam mājražotāju tirdziņam Čiekurkalna Krustcelēs ir tikai loģisks solis, kuram sekos vēl citi projekti, piem., Lūcijas dārzs!”.

 

Savukārt Amigo tirdziņa apmeklētājiem ir sarūpējis pārsteigumu – saņemot pie ieejas īpašu kalendāru un veicot uzdevumu maršrutu pa tirdziņa atrakcijām, būs iespēja saņemt gardumus no mājražotājiem, kā arī galveno balvu no Amigo. Kopējais balvu fonds naudas izteiksmē ir veseli 1000 EUR!

 

Paredzams, ka dienas gaitā tirdziņu kopumā apmeklēs vismaz pāris tūkstoši cilvēku no Čiekurkalna un tuvējiem rajoniem – Mežaparka, Brasas, Sarkandaugavas un Teikas. Aicināti apmeklēt lielisko Čiekurkalnu, protams, ir visi rīdzinieki! Organizatori īpaši gaidīs ģimenes ar bērniem.

 

Agris Locs

Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība

Komentārs par rakstu: Lielākais Lieldienu tirdziņš Rīgas apkaimēs - Čiekurkalna Krustcelēs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!