Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ūdenstūrisma sacensības Amata 51

31.03.2015

3. un 4.aprīlī Latvijas čempionāts ūdenstūrismā „Amata 51”, kas norisināsies Amatas upē pie Zvārtes ieža. Jau otro pavasari Amatā ir zems ūdens līmenis, tomēr organizatori sola, ka sacensības notiks visās laivu klasēs un būs aizraujoši ne tikai dalībniekiem, bet arī skatītājiem.

Skatītājiem un līdzjutējiem interesantākais laiks būs 3.aprīlī no plkst 13.00, 4.aprīlī no plkst 12.00. Nobrauciens no Kārļu tilta vai Zvārtes ieža tilta līdz Līgatnes - Kārļu tiltam, vai sprints atbilstoši ūdens līmenim. Slaloms pirms Zvārtes ieža. Tūrisma tehnika komandām.

 

Sacensību rīkotāji aicina ikvienu skatītāju vai aizrautīgu fotogrāfu rūpēties par savu drošību, izvēloties piemērotu apģērbu, apavus un citu ekipējumu.

 

Pirmās sacensības Amatas upē notika 1964.gada 18. un 19. aprīlī. Tās bija ne tikai pirmās Latvijā, bet arī bijušajā Padomju Savienībā. Trase bija izveidota pie dzelzceļa tilta pār Amatu. Distances garums septiņi kilometri un papildus dabiskajiem šķēršļiem tika iekārti deviņi vārti. Sacensībās piedalījās 70 ekipāžas.

 

Informāciju sagatavoja:

Līga Eglīte

Amatas novada pašvaldības

Tūrisma attīstības un sabiedrisko attiecību speciāliste

Komentārs par rakstu: Ūdenstūrisma sacensības Amata 51

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!