Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Čiekurkalna Krustcelēs notiks lielākais Lieldienu tirdziņš Rīgas apkaimē

26.03.2015

Pirmajās Lieldienās, svētdien, 5.aprīlī no pulksten 10:00 līdz 17:00 Čiekurkalnā, Rusova ielā 9, piecu ceļu krustojumā notiks jau otrais Latvijas mājražotāju, amatnieku un zemnieku tirdziņš, kurā pulcēsies vairāk kā 65 tirgotāji no visas Latvijas! Tirdziņu rīko Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība, Twitter komūna @Shreienbusha sadarbībā ar lieldraugiem – Ezerparka Nami un mobilo sakaru operatoru Amigo, kā arī virkni atbalstītāju.

Tirdziņu kopumā apmeklēs ap 2000 cilvēku. Īpaši gaidītas tiek ģimenes ar bērniem.

 

Līdzīgi kā iepriekš, tirdziņu tā organizatori veido ne vien kā pirkšanas-pārdošanas, bet arī kā kultūras, informējošu un izklaidējošu pasākumu. Jāatzīmē, ka tirdziņa laukumā tiks uzstādītas 6 m augstas šūpoles, darbosies vairākas radošās darbnīcas bērniem, trušu aploks, būs pieejamas izjādes ar ponijiem, Amigo atrakcijas un Policistu velobiedrības paraugdemonstrējumi. Papildus tiks rīkota velo ekskursija pa Čiekurkalnu pieredzējuša gida pavadībā (pieteikšanās ekskursijai www.facebook.com/Shreienbusha).

 

Kā papildu atrakcija ir plānota loterija ar vērtīgām balvām, par kuras dalībniekiem kļūs visi tirdziņa apmeklētāji, kuri izpildīs īpašās kartēs norādītos uzdevumus. Balvās gan gardumi no mājražotājiem, gan arī galvenā balva no Amigo. Kopējais balvu fonds ir veseli 1000 EUR!

 

Vēl tikai līdz piektdienai, 20.martam aicinām pieteikties mājražotājus, zemnieku saimniecības, mazos ražotājus un amatniekus, sūtot ziņu e-pastā uz majrazotaji@gmail.com! Aktuālākajai informācijai var sekot sociālajos tīklos - Twitter vietnē @Shreienbusha un mājas lapā www.latvijasmajrazotaji.lv !

 

Agris Locs

Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība

 

Komentārs par rakstu: Čiekurkalna Krustcelēs notiks lielākais Lieldienu tirdziņš Rīgas apkaimē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!