Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Stipro skrējiens Cinevillā 3. maijā

03.03.2015

Pasākums “Stipro skrējiens” šogad norisināsies 3.maijā, dienu pirms Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienas, un pieteikšanās jau rit pilnā sparā. Skrējiens Latvijā tiks organizēts jau septīto reizi, kad kinopilsētā “Cinevilla” pulcēsies stiprākie ļaudis, lai kopīgiem spēkiem parādītu tautas saliedētības spēku, gribasspēka neizsmeļamās robežas, mērķtiecību un neatlaidību, darbojoties vienoti un palīdzot viens otram. Nonākšana finišā, tā ir “Stipro skrējiena” dalībnieku uzvara!

Pērn “Stipro skrējienā” piedalījās 6637 cilvēku, kas bija absolūtais dalībnieku rekords. Vairāk kā puse, proti, 3884 skrējēju startēja komandu ieskaitē. Jāatzīmē, ka no 920 komandām 519 bija pieteiktas no daudzām Latvijas organizācijām, kas šo pasākumu izmanto kā uzņēmumu komandu spēli jeb “team building” pasākumu, lai stiprinātu savas komandas garu un saliedētu kolektīvu.

 

Piedalīšanās “Stipro skrējienā” ir lieliska iespēja šķēršļu joslā apsteigt savu priekšnieku vai arī pasniegt izpalīdzīgu roku vissīvākajam konkurentam. Parasti tā ir jauki pavadīta diena pie dabas, piedzīvojums un atpūta vienlaikus, kad kolēģi ārpus ierastās vides darbā cenšas sasniegt finišu pilnā sastāvā.

 

Ja mēs būsim stipri, arī valsts tāda būs! Aicinām turpināt iesākto tradīciju – reģistrē sava uzņēmuma komandu dalībai “Stipro skrējienā”!

 

Šogad “Stipro skrējiena” norisē plānotas izmaiņas, lai pievērstu vēl lielāku uzmanību dalībnieku drošībai trasē un novērstu rindas pie atsevišķiem šķēršļiem.

Pirmo reizi “Stipro skrējienā” sievietes, vīrieši un komandas tiks dalītas – elites grupās un masu startos. Dalībnieki, tajā skaitā profesionāli sportisti un cilvēki, kuri vēlas cīnīties par godalgotām vietām un tiem ir svarīgs trasē uzrādītais laiks, aicināti izvēlēties elites grupu. Masu startā piedalās “Stipro skrējiena” dalībnieki, kuri pasākumā izvēlas skriet savā ritmā, svarīgākais ir noskriet trasi līdz galam un pierādīt sev, ka “es to varu”, ne rezultāts vai iegūtās balvas.

Pirmo reizi dalībniekiem par atsevišķu samaksu ir iespēja iegādāties VIP biļeti, kuras cenā iekļautas dažādas papildus ekstras: VIP autostāvvieta, uzkodas un dzērieni šīm personām paredzētā telpā, dalībnieka numurs ar personas vārdu, uzvārdu u.c. Tāpat arī 2015.gadā pirmo reizi oficiāli balvas uzvarētājiem tiks pasniegtas 4.maijā speciāli veidotā pasākumā. 3.maijā norisināsies Ziedu ceremonija, kurā simboliski tiks apbalvoti provizoriskie godalgoto vietu ieguvēji.

 

Kura Latvijas uzņēmuma komanda būs vissaliedētākā, kura būs visstiprākā un spēs stāties pretī Stipro skrējiena izaicinājumam? To mēs visi kopīgi noskaidrosim 3.maijā, neierastā veidā atzīmējot Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienu, skrienot par Latviju!

 

Stiprs cilvēks ir labsirdīgs cilvēks, stiprs un saliedēts kolektīvs ir patiesā veiksmes atslēga it visā! Aicinām arī Jūs kļūt par daļu no “Stipro skrējiena”!

 

Nenokavē, izmanto iespēju līdz 24.martam pieteikties par zemāku cenu!

Komentārs par rakstu: Stipro skrējiens Cinevillā 3. maijā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!