Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Notiks III Starptautiskā tūrisma konference „Daugavpils - 740. Pilsētas jaunā identitāte”

23.02.2015

2015.gada 23.-24.aprīlī Daugavpilī norisināsies III Starptautiskā tūrisma konference „Daugavpils - 740. Pilsētas jaunā identitāte”, kas tiek rīkota Daugavpils 740.gadu jubilejas pasākumu ietvaros, un tās mērķis ir iepazīstināt nozares speciālistus ar Daugavpils pilsētas jauno zīmolu un jaunām tūrisma iespējām Latvijas otrajā lielākajā pilsētā. Zīmīgi, ka konferences laikā notiks Marka Rotko mākslas centra 2.dzimšanas dienas pasākumi, un tiks atklāta renovētā Daugavpils Cietokšņa 1.krasta lunete.

Plānots, ka konferencē tiks prezentēts Daugavpils pilsētas un Daugavpils teātra jaunais zīmols un Daugavpils cietokšņa jaunais grafiskais logotips. Konferences dalībniekiem būs iespēja uzzināt par Daugavpils tūrisma potenicālu Latgales reģiona kontekstā, Daugavpils cietokšņa infrastruktūras attīstību, Daugavpils Marka Rotko centra aktualitātēm, Daugavpils 740.gada jubilejas gada nozīmīgākajiem pasākumiem. Biedrība „Vidzemes inovāciju un uzņēmējdarbības centrs” iepazīstinās ar Daugavpils Zinātnes centra „Zili brīnumi” koncepciju.

 

Savukārt „National Geografic” žurnāliste A. Fitzsimona (A. Fitzsimmons) no Amerikas Savienotajām Valstīm runās par pasaules tūrisma tirgus aktualitātēm reģionālajā kontekstā. Tūrisma attīstības valsts aģentūra būs sagatavojusi prezentāciju par Latvijas tūrisma tēlu un nozares attīstības galvenajiem virzieniem.

Konferences laikā tiks apbalvoti Daugavpils pilsētas domes rīkotā konkursa „Daugavpils labākā tūristu mītne 2014” uzvarētāji, kā arī pašvaldība pateiksies Daugavpils 2014.gada labākajiem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.

 

Konferences norise tiek plānota Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā, kur tās dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar izcilā pasaulslavenā abstraktā ekspresionista Marka Rotko oriģināldarbiem un Mākslas centra 2.dzimšanas dienai veltītajām jaunās izstāžu sezonas izstādēm, piedalīties renovētās Daugavpils Cietokšņa 1.krasta lunetes atklāšanas pasākumā. Savukārt 23.aprīļa vakarā viesi varēs noskatīties Daugavpils teātra dejas izrādi „Kazanova. Henrieta. Venēcija” un apmeklēt džeza koncertus, notiks XIV Starptautiskā džeza festivāla „Jazz Joy Spring 2015” ietvaros.

Uz konferenci aicināti Latvijas un ārvalstu tūrisma nozares speciālisti, kuri atvērti sadarbība, lai uz Daugavpili palielinātos tūristu plūsma un pieaugtu galamērķa atpazīstamība, kā arī masu saziņas līdzekļu pārstāvji.

Konferences gaitai varēs sekot tiešraidē Daugavpils pilsētas domes mājas lapā www.daugavpils.lv. Sīkāk par konferenci var uzzināt: www.daugavpils.lv, www.visitdaugavpils.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Lolita Kozlovska

Daugavpils novada TIC

 

Komentārs par rakstu: Notiks III Starptautiskā tūrisma konference „Daugavpils - 740. Pilsētas jaunā identitāte”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!