Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Aicinām doties pārgājienā

21.02.2015

28. februārī plkst. 10.30 no Kalnamuižas stāvlaukuma aicināti visi interesenti doties kopīgā pārgājienā "Ziema bēdz, pavasaris nāk!".

Pārgājiena laikā būs iespēja iepazīt Smiltenes apkārtni. Nedaudz par maršrutu – Smiltene-Brutuļi-Grotūzis-Smiltene ar kopējo garumu 11km, pārgājiens solās būt gana interesants un aizraujošs. „Dresskods” - zaļš un balts, bet atbilstošs laikapstākļiem, lai ir silti un lai kājas nav slapjas. Lai pašiem būtu prieks par redzēto un dzirdēto pārgājiena laikā, līdzi jāņem kāda sviestmaize, termoss ar siltu tēju un kāda desiņa, jo būs arī kopīgs ugunskurs – tas viss vēderpriekam.

Būs arī citi pārsteigumi!

Ja kādam ir īpaša vēlme pārgājiena laikā izmantot nūjošanas nūjas, droši var tās ņemt līdzi, bet, ja pašam to nav, iepriekš piesakot, tās tiks Jums sagādātas.

Dalības maksa 2EUR/personai.

Pasākumu organizē Smiltenes novada TIC sadarbībā ar Santu Paegli, ar kuru aizsākās veiksmīga sadarbība jau iepriekšējā gadā tūrisma pasākumu organizēšanā.

 

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 26. februārim Smiltenes novada TIC, Dārza ielā 3, Smiltenē - klātienē, kā arī pa e-pastu tourism@smiltene.lv vai santa@kustibuprieks.lv. Tāpat, iespējams pieteikties zvanot uz tālruni 64707575.

Papildu informācija: Sanda Veismane, Smiltenes novada TIC vadītāja, t.26428336.

 

Arita Smalkā-Boriseviča

Smiltenes novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Komentārs par rakstu: Aicinām doties pārgājienā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!