Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Smiltenes novada TIC piedalās izstādē „Tourest 2015”

13.02.2015

Šodien Smiltenes novada TIC devies uz Tallinu (Igaunijā), lai kopā ar Vidzemes tūrisma asociāciju un citiem Vidzemes tūrisma centru kolēģiem piedalītos tūrisma izstādē „Tourest 2015” un prezentētu tūrisma iespējas Smiltenē un tās apkārtnē.

Izstāde „Tourest 2015” notiks no 13. līdz 15. februārim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, kur Latvijas nacionālais stends ar tūrisma saukli „Latvia. Best Enjoyed Slowly” (Izbaudi Latviju nesteidzoties!) ir labi pazīstams.

Nacionālajā stendā strādās pārstāvji no visas Latvijas, pārstāvot dažādus Latvijas reģionus un novadus. Paralēli šim stendam izstādes apmeklētājiem būs iespēja apskatīt arī Vidzemes atsevišķo stendu, kurā būs pieejama plašāka informācija tieši par Vidzemes reģionā piedāvātajām tūrisma un atpūtas iespējām. Arī Smiltenes novads tiks pārstāvēts šajā izstādē, strādājot un sniedzot informāciju interesentiem kā Vidzemes, tā arī Latvijas stendā. Smiltenes novadu izstādē pārstāvēs tūrisma speciālists Modris Apsītis.

 

Nupat aizvadīta Starptautiskā tūrisma izstāde Balttour, kas ir lielākā šāda veida izstāde Baltijā. No tās, ar bagātīgu informācijas klāstu, atgriezies Smiltenes novada tūrisma informācijas centrs. Godam šajā izstādē tika pārstāvēts Smiltenes novads, kā arī prezentētas novada tūrisma un atpūtas iespējas.

 

Latvijas nacionālo stendu izstādē Igaunijā TAVA organizēs ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu, bet Vidzemes stendu finansēs Vidzemes tūrisma asociācija ar šī reģiona pašvaldību līdzfinansējumu.

Dalība izstādēs sniedz lielisku iespēju speciālistiem tikties klātienē ar potenciālajiem novada apmeklētājiem, ļaujot iepazīties ar plašo tūrisma piedāvājumu jau laicīgi, kā arī saplānot maršrutu atbilstoši klientu interesēm un  iespējām, kā arī atbildēt viņiem uz interesējošiem jautājumiem. Izstādes laikā iespēja tikties arī ar tūroperatoriem, kas organizē braucienus uz Latviju, līdz ar to, tas sniedz plašākas iespējas piedāvāt viņu braucienos iekļaut arī kādu no mūsu novada populārākajiem objektiem.

Papildu informācija: Sanda Veismane, Smiltenes novada Tūrisma informācijas centra vadītāja, t.26428336

 

Arita Smalkā-Boriseviča

Smiltenes novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Komentārs par rakstu: Smiltenes novada TIC piedalās izstādē „Tourest 2015”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!