Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Future Shorts turpina ziemas sezonas labāko īsfilmu atlases izrādīšanu

13.02.2015

Īsfilmu Kino festivāls Future Shorts turpina filmu izrādīšanu kā līdz šim Rīgā, šoreiz radoši mākslinieciskā vidē - mākslas klubā Cita Puse ( 11.Novembra Krastmala 35), tas ir Vecrīgā ar apburošu skatu uz pilsētu, fantastisku atmosfēru un gaismas pavadījumu Light Moving Heads.

Future Shorts turpina ziemas sezonas labāko īsfilmu atlases izrādīšanu

 

Īsfilmu Kino festivāls Future Shorts turpina filmu izrādīšanu kā līdz šim Rīgā, šoreiz radoši mākslinieciskā vidē - mākslas klubā Cita Puse ( 11.Novembra Krastmala 35), tas ir Vecrīgā ar apburošu skatu uz pilsētu, fantastisku atmosfēru un gaismas pavadījumu Light Moving Heads.

 

Šajā reizē notiks divi vakara seansi ar pārsteiguma dāvanām no festivāla partneriem. Festivāla vietas izvēle atbilst alternatīvajam kino formātam, un paredz diskusijas par filmām nepiespiestā atmosfērā.

 

Programmas ietvaros tiks demonstrētas 9 festivāla filmas, kas bijušas iekļautas programmās un ieguvušas balvas dažādos starptautiskos kinofestivālos, to skaitā filmas no Dienvidāfrikas, ASV, Japānas, Šveices, Serbijas, Somijas, Īrijas, Kanādas, Izraēlas, Zviedrijas un Lielbritānijas.

 

Ziemas sezonā demonstrētās filmas ir saņēmušas atzinību slavenos kinofestivālos, piemēram, Cannes International Film Festival 2014, London Film Festival 2014, New York Film Festival 2014, Sundance Film Festival 2014, San Francisco International Film Festival 2014 un citos.

Festivāla programmā iekļautās filmas tiks demonstrētas oriģinālajā valodā.

Kinofestivāla "Future Shorts Film Festival 2015" ziemas sezonas programma:

1. "STUFF RIDING", režisors Marco Casino, Dienvidāfrika / 2013. gads/ 5 min./ drāma

2. "IN AUGUST", režisors Jenna Hasse, Šveice/ 2014. gads/ 9 min./ dokumentālā filma

3. "RAINFALL - MY PANDA SHALL FLY", režisors Yoshihide Sodeoka, ASV, Japāna / 2013. gads/ 4 min./ animācijas filma, muzikāla videofilma

4. "THE LAST DAYS OF PETER BERGMANN", režisors Ciaran Cassidy, Īrija / 2013. gads/ 19 min./ dokumentālā filmu

5. "TIMBER TIMBRE - BEAT THE DRUM SLOWLY", režisors Chad Vangaalen, Somija/ 2014. gads/ 4 min./ animācijas filma, muzikāla videofilma

6. "SUBCONSCIOUS PASSWORD", režisors Chris Landreth, Kanāda / 2013. gads/ 11 min./ animācijas filma

7. "I THINK THIS IS THE CLOSEST TO HOW THE FOOTAGE LOOKED", režisors Yuval Hamieri, Izraēla / 2013. gads/ 10 min./ dokumentālā filma

 

8. "LIGHT MOTIF", režisors Frédéric Bonpapa, Lielbritānija/ 2013. gads/ 5 min./ animācijas filma, fantastika, muzikāla videofilma

9. "INSTEAD OF ABRACADABRA", režisors Patrik Eklund, Zviedrija/ 2008. gads/ 22 min./ komēdija

 

Mūs atbalstīja: "Cita Puse", "Qfer", "SWM Sound", "WEB Embassy", "Riga This Week", "Riga Guide", "Robert`s book", "Kino Akadēmija", "Coffee Inn", "Two Eyes Production", "Medoosa Artroom".

 

Šis pasākums prezentē sevi kā tradicionālo kinofestivālu modeļa alternatīvu. Future Shorts mērķis ir dzīvas, skatītājus vienojošas atmosfēras radīšana. "Tas, ka jauno talantu filmu demonstrēšanai mēs izvēlamies alternatīvas platības ar ierobežotu vietu skaitu, nepavisam nav nejaušība, jo atmosfēra taču ir tikpat svarīga kā pati filmu skatīšanās, pat vēl vairāk, tā ir festivāla neatņemama sastāvdaļa. Tas, kur un AR KO jūs skatāties kino, ir tikpat svarīgi kā tas, KO jūs skatāties," stāsta kinofestivāla rīkotāja Latvijā Olga Meļņikova.

 

Par festivālu FUTURE SHORTS - www.futureshorts.com

 

Oficiālais treileris YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=CPC1OOy3g6A

Biļešu pārdošana festivāla sadaļā

Festivāla organizators: SIA "CREA Promotion"; tālrunis: +371 27523239; info@creapromo.com

 

*"Future Shorts" ir pasaulē lielākais īsmetrāžas filmu kinofestivāls, vadošais īsmetrāžas filmu un animācijas filmu izplatītājs televīzijas kanālos un mobilo sakaru tīkos, kā arī īsmetrāžas filmu DVD zīmols. Rīgā festivāls ir apliecinājis sevi kā ikgadēju kino pasākumu, un mūsu pilsēta ieņem goda vietu "Future Shorts" filmu demonstrāciju pasaules kartē.

Komentārs par rakstu: Future Shorts turpina ziemas sezonas labāko īsfilmu atlases izrādīšanu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!