Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepāja – romantiskākā pilsēta Valentīndienā

12.02.2015

Romantiskāko nedēļas nogali vēlies pavadīt neaizmirstami, bet vēl nezini kā? Tad noteikti jādodas uz pilsētu vēju un dzintara krastā -  Liepāju, kuru apdziedājuši daudzi slaveni romantiķi – dzejnieki un mūziķi.

Uzkāp Svētās Trīsvienības katedrāles tornī, un nones mīļotajai pie kājām visu Liepāju, jo tieši tur paveras elpu aizraujoša pilsētas panorāma. Pēc augstā kāpiena manāms nogurums? Tad jāpalutina sevi un mīļoto ar SPA apmeklējumu, relaksējoties kādā no Liepājas Olimpiskā centra Baseins & SPA pirtīm un baseiniem.

Pēc tam jādodas uz Liepājas sirdi – Rožu laukumu, kas jau izsenis ir liepājnieku randiņu vieta. Rāma pastaiga pa Promenādi, kurā, lai gan laimīgie laiku neskaita, Dzintara pulkstenis tomēr simboliski skaita Liepājā labi pavadīto laiku.

Ja abi esat aktīvās atpūtas piekritēji, dodieties uz publisko slidotavu Liepājas Olimpiskā centra Ledus hallē, lai roku rokā izmēģinātu savas prasmes slidošanā.

 

Nospēlē Viņai mīlas serenādi uz Latvijas lielākās ģitāras Mūziķu slavas alejā, lai jau pēcpusdienā aicinātu kur gan citur, ja ne uz Liepājas pludmali vērot romantisku saulrietu, šūpojoties vējainās šūpolēs un klausoties jūras dziesmā, kura, šķiet, jūs pavada jau kopš brīža, kad devāties pa Kūrmājas prospektu, lai satiktu Liepājas himnas tēlus – Vārnu, Dzintara latviešus, Telefonistu, Laivinieku un Cilvēku mežu. Kad mazliet satumsis, pie skaisti izgaismotā Spoku koka iespējams dungot līdzi labākajām “Līvu” dziesmām.  Parādoties pirmajām zvaigznēm debesīs, kuras spoži atmirdz mīļotās acīs, saki, ka jāsteidzas, jo vakara programma Liepājā ir plaši jo plaša.

 

Valentīndienā Liepāja piedāvā romantiskus pasākumus ikviena vecuma mīlētājam un katrs atradīs sev vispiemērotāko!

14.februārī visas dienas garumā pie Tirdzniecības kanāla Liepājā pirmo reizi svinēs Stinšu svētkus. Savas makšķernieka prasmes būs iespējams apliecināt sacensībās jau no plkst 10.00. Savukārt no plkst. 11.00 ikvienam būs iespēja baudīt gardus zivju ēdienus, darbosies bezmaksas slidotava. Bērniem būs iespēja piedalīties aktivitātēs un konkursos, suņu mīļotāji varēs fotogrāfēties un pavizināties haskija kamanās. No plkst. 13.00 – 13.45 norisināsies zivju burgera ēšanas sacensības. Visas dienas garumā varēs vērot zivju kūpināšanas procesu un pēc tam iegādāties svaigi kūpinātas zivis. Plkst 12.00 muzikāli iepriecinās Toms Bokums, savukārt dienas noslēgumā plkst. 17.00 muzicēs grupas “Stendera ielas zēnii”.

 

Liepājas Olimpiskajā centrā plkst. 19.00 Valentīndienas koncerts ar grupām “Apvedceļš” un “Baltie lāči”, kurā koncertprogrammas “No sirds sirdij” ietvaros pavisam noteikti skanēs visiem pazīstamā liriskā dziesma “Zemenes”, kā arī daudzas citas romantiķu iecienītas dziesmas.

Vakariņas un otras pusītes sirds siltums jābauda kādā no Liepājas restorāniem, kuri īpaši šim datumam parūpēsies gan par īpašiem ēdieniem, gan muzikālo atmosfēru. Romantiskas vakariņas sveču gaismā varēsiet baudīt restorānā “Oskars”, jauku vakara ballīti sola restorāns “Pastnieka māja”. Savukārt restorāns “Barons Bumbier`s” aicina doties Valentīndienas garšas ceļojumā ar vēl nebijušiem un izsmalcinātiem ēdieniem īpašā mūzikas repertuāra pavadījumā. Muzikāls vakars notiks arī restorānā “Libava”.

Nav aizmirsts arī par tiem, kuri vēl tikai otrās pusītes meklējumos! Kokteiļbārs “Red Sun Buffet” kopā ar otrapuse.lv plkst. 22.00 rīko iepazīšanās ballīti. Ātrie randiņi, iepazīšanās spēles un romantiskas dejas… varbūt tieši Liepājā ir tava sapņu meitene ar vēju matos vai puisis, kurš kā īsts liepājnieks apveltīts ar rokzvaigznes harizmu?

 

Valentīndiena Liepājā turpināsies arī 15.februārī, kad Visvalža Vecvagaru dzejas lasījumi un romantiskākās Imanta Kalniņa dziesmas skanēs mūzikas un dzejas kolāžā “Es kā trauslas sievietes kaprīze”.

Ja uzrunā kas roķīgāks, tad 15.februārī notiekošais koncerts “Mīlas rokbalādes” ar latviešu roka romantisko klasiku būs domāts tieši jums!

 

Plānojot gada romantiskāko nedēļas nogali, iedvesmu par citiem Liepājā apskatāmiem objektiem un pastaigu vietām var smelties Liepājas reģiona tūrisma informācijas mājaslapā www.liepaja.travel, kā arī ar Liepājā notiekošajiem pasākumiem var iepazīties Liepājas kalendārā kalendars.liepaja.lv!

 

Informāciju sagatavoja:

Linda Gavene
Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja praktikante

Komentārs par rakstu: Liepāja – romantiskākā pilsēta Valentīndienā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!