Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tautas deju ansamblis „Lielupe” aicina doties uz Jelgavu

11.02.2015

Sestdien, 14. februārī, pulksten 18, Jelgava kultūras namā norisināsies, viena no skaistākajām ziemas tradīcijām - koncerts „Mēs mīlam dejā”. Šogad koncerts, dejotājus un dejas mīļotājus pulcēs tieši Valentīndienas vakarā.

Kopā ar tautas deju ansambļiem „Dancis”, „Daiļrade”, „Gatve”, „Rotaļa”, „Teiksma” un mājiniekiem TDA „Lielupe” uzstāsies arī viesi no Igaunijas – deju ansamblis ”Tuurit-Tuurit”. Šis būs jau otrais gads, kad Jelgavā uz šo skaisto koncertu sagaidīsim viesus no citas valsts – pagājušajā gadā jelgavniekus un pilsētas viesus priecēja Dziesmu un deju ansamblis „Wisla” no Polijas.

 

Deju ansamblis „Tuurit-Tuurit” dibināts 2008. gadā Pērnavā.Nepilnu desmit savas pastāvēšanas gadu laikā deju ansamblis ir pierādījis sevi kā stabilu kolektīvu ar pieredzējušiem dejotājiem. Dejotāji kolektīvā ir ar iepriekšēju pieredzi un lielu degsmi dejot. Kā paši dejotāji saka: „Mūsu galvenais kopā būšanas mērķis ir izbaudīt to, ko darām, un šo prieku dot tālāk arī skatītājiem!”.

Kolektīva repertuārā ir igauņu tautas dejas, kā arī mūsdienīgas horeogrāfijas, ko veidojuši gan horeogrāfijas vecmeistari, gan jaunie horeogrāfi. Kolektīvs izcīnījis vairākas balvas dažādos tautas deju konkursos, kā arī ierindojas desmit labāko igauņu tautas deju ansambļu starpā.

„Tuurit-Tuurit” ir piedalījies visos Igaunijas deju svētkos kopš tā dibināšanas, kā arī festivālos Somijā, Latvijā, ASV, Horvātijā un citur.

Biļetes iepriekšpārdošanā iegādājams Jelgavas kultūras nama kasē un www.bilesuparadize.lv

Uz tikšanos skaistākajā ziemas koncertā Jelgavā – „Mēs mīlam dejā” 14. februārī Jelgavas kultūras namā plkst. 18:00!

 

Informāciju sagatavoja:

Marta Zīverte

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde "Kultūra"

Komentārs par rakstu: Tautas deju ansamblis „Lielupe” aicina doties uz Jelgavu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!