Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pokaiņu mežs aicina uz Meteņiem

05.02.2015

Vēl tikai daži mēneši, un sniegoto ziemas burvību nomainīs pavasara dzīvinošās vēsmas, tāpēc sestdien, 7. februārī plkst.12:00 visi aicināti izbaudīt ziemas nopietnību un priekus Meteņu pasākumā Pokaiņos.

Uz tikšanos aicina zintnieks Ivo Puriņš, astrologs Lauris Daņilovs un latvisko, seno tradīciju kopējs Jānis Ieviņš (Baltais vējš) no kopas ,, Baltu saime’’. Kamīntelpā pie tējas tases varēsiet uzzināt daudz interesanta par jaunā Saules gada ceļa virzienu. Pēc tam visi kopīgi dosieties atgūt enerģiju un spēku Pokaiņu jaunajā mežā takā. Tur pie Lieldienu akmens būs ugunsrituāls un savu gada vēlmju ierakstīšana īpašā rullī, kurš pēc tam tiks zīmogots vaskā un rituāla laikā atdots ugunij. Neizpaliks arī tradicionālais Meteņu rituāls - vizināšanās ar ragavām no kalna, lai simboliski iezīmētu sava gada sliežu ceļu. Kā jau vienmēr pļaviņā pie lapenes būs arī Meteņu svētku ugunskurs un kopīga cienāšanās ar gardu spēka putru un smaržīgo Pokaiņu zāļu tēju.

 

AS „Latvijas valsts meži‘’ novēl patīkamu atpūtu un aicina izbaudīt ziemīgās dabas skaistumu, rāmo mieru un klusumu Pokaiņu mežā!

Ieeja ar Pokaiņu meža biļetēm:

pieaugušajiem 1.50 eiro, skolēniem, studentiem , pensionāriem 1.00 eiro

Tālrunis informācijai 29725191

www.mammadaba.lv

 

Informāciju sagatavoja Aina Veidemane

 

Komentārs par rakstu: Pokaiņu mežs aicina uz Meteņiem

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!