Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Koncertā “1 un KOPĀ – Dzirnām 30” dejisks pirmatskaņojums „The Sound Poets” dziesmai “Nāc līdzās”

30.01.2015

12. februārī Arēnā Rīga skatītājiem būs iespēja baudīt īpaši iestudētu grupas „The Sound Poets” dziesmu “Nāc līdzās” kopā ar Rīgas Doma kora skolas koriem un deju grupu “Dzirnas” koncertā “1 un KOPĀ – Dzirnām 30”. 

“Grupu “The Sound Poets” ir iemīļojuši ļoti daudzi Latvijas iedzīvotāji brīnišķīgo melodiju dēļ, kas labi aranžējamas arī kormūzikai,” par sadarbību stāsta Rīgas Doma zēnu kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents Mārtiņš Klišāns. “Par to varēsiet pārliecināties koncertā, kurā kopā ar pašu grupu, Doma skolas koriem un “Dzirnām” radīsim savu dziesmas „Nāc līdzās” sajūtu.”

 

Kā jau ziņots, 30 gadu jubilejas koncerts būs lieliska atkalredzēšanās „Dzirnu” dejotājiem un viņu draugiem, ar kuriem kopā tiks uzvestas programmu daļas gan no tādiem iepriekš redzētiem projektiem kā “Karalis”, “Spēlēju, dancoju” ar post folkloras grupu “Iļģi”, muzikālās izrādes “Mauglis” ar Mārtiņu Braunu vai Laura Reinika populārās dziesmas “Es skrienu” interpretācija “Es brienu”, gan arī neredzētiem jaunuzvedumiem, piemēram, “Joka pēc alfabēts” kopā ar Renāru Kauperu, Goran Goru un citiem fonda “Viegli” mūziķiem.

 

“Gatavošanās rit pilnā sparā, jo koncerta dalībnieku skaits ir liels, turklāt tik daudz Latvijā zināmu mākslinieku uzstāšanos vienuviet skatītāji sen nebūs redzējuši,” tā par koncertu teic Agris Daņiļevičs. “Vēl aizvien nespējam noticēt, ka varam svinēt tik skaistu un vērienīgu jubileju ar saviem draugiem! Tas uzliek pienākumu novērtēt iespēju, radot patiešām aizraujošus un daudzpusīgus priekšnesumus, lai šī neparastā tikšanās rada prieku un gandarījumu visos - gan dalībniekos, gan skatītājos, uzlādējot vēl ilgam laikam.”

 

Koncerts “1 un KOPĀ – Dzirnām 30” notiks 12. februārī plkst. 19:00 Arēnā Rīga. Skatītājus sagaida tikšanās ar izciliem mūziķiem, “Dzirnu” draugiem – Renāru Kauperu, Kasparu Zemīti, Kārli Lāci, Mārtiņu Braunu, Ievu Kerēvicu, Igo, Goran Goru, Raimondu Macatu, Lauri Reiniku, Uldi Marhilēviču, Aivaru Hermani, Kārli Kazāku, grupām – „The Sound Poets”, „Auļi”, „Raxtu Raxti”, Rīgas Doma kora skolas koriem, u.c. pazīstamiem māksliniekiem, tai skaitā deju draugiem no lieliskākajiem Latvijas deju kolektīviem.

 

Visi koncerta biļešu ienākumi tiks ziedoti deju skolas “Dzirnas” jauno māju remontam. Biļetes pieejamas www.ekase.lv. Cenas sākot no 10 EUR.

 

Informāciju sagatavoja:

Alīna Aruma

Komentārs par rakstu: Koncertā “1 un KOPĀ – Dzirnām 30” dejisks pirmatskaņojums „The Sound Poets” dziesmai “Nāc līdzās”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!